Bugüne kadar yaptığınız en çılgın şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YouFail

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
5 kişiye tek daldım sonucu başarılı çıktı ama o artaksyonu bidaha almak için canla başla kavgaya gidiyorum

SaintPoete

Ultra Üye
Beğeni Puanı
561
2 arkadaşım sevgilileri ile buluşmaya gitmişlerdi bende onlarla beraber gitmiştim ama benim sevgilim yoktu o sıralar. Bunlar orada saatlerce yiyiştiler falan. Ben sıkılmaya başladım kaç kere gidelim dedim cevap bile vermediler. En sonunda sıkıntım sınırı aşınca polisi aradım adresi verdim burada fuhuş yapıyorlar diye. Tabii bunların olaydan haberi yok. Polisler geldi bunları kelepçelediler. Bunlar olayı anlamadı tabii noluyo lan falan diyorlar. Bunlar gittiler karakola ben oradan eve geçtim. Yatağa bi uzandım yorgunluktan hemen uyuya kalmışım. Sabah bi uyandım. Bi telefona bakayım dedim 7 cevapsız arama. Arkadaşlarım aramış. Ben tekrardan aradım sonra onları. Böyle böyle dedim durumu anlattım. Onlarda haklıymışım gibi yapıp beni yanlarına çağırdılar. Ben affettiler sanıyorum hiç strezsiz gidiyorum. Sonra bunlar bi geldiler en az 1 km kovaladılar. Ben en sonunda yoruldum durdum. Bunlar beni yakaladı bi dövdüler offf. Hayatımda öyle dayak yemedim. John Cena o dayağı yese depresyona girer bidaha dövüşmez öyle bi dayak artık siz düşünün. Sonra ben eve gittim elim yüzüm mosmor. Bi de babam dövdü evde bu morluklar ne diye. Mutlu Son ...

Beğeni Puanı
1
Müdüre selam vererek okuldan kaçmak sanırım ya (arkadaşımız müdürün oğlu lul)

crazymami72

Herkesi Adam Yerine Koymayın !
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
11
Müdürün Telefonu İle Hocanın Telefonunu Karıştırmak :D

scale;

Toprak aldığını vermiyor geri.
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
93
Sokakta kimse yokken saldırmayan bir köpekle köpek olmam (karşısına geçip havlamak)

StephaNNN

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3
Peçetelerden Kendime Laboratuvar Önlüğü Yapıp Yapıştırarak Sokakta Gezdim qweqwoıemqwemsakdmas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt