C# Eye Yardım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MutemadiyenYT
Onaylı Üye
Ödüller
6
Forumda ismini vermek doğrumu bilmediğim için tam açamadım konuyu ama, bildimiz üzere bi oyuna eye getirildi. Bu korumayı engellemek için yani bypass visual basic te yapmak istiyorum nasıl yapabilirim. teşekkürler.

Seçkin Üye
Forumda ismini vermek doğrumu bilmediğim için tam açamadım konuyu ama, bildimiz üzere bi oyuna eye getirildi. Bu korumayı engellemek için yani bypass visual basic te yapmak istiyorum nasıl yapabilirim. teşekkürler.
vb.net demi :D çok wolf oynuyorsun c# la da belki olur ama iyi olacağını sanmam ama bir yerlerden kod alarak bypass edilecek bir şey değil basi bypass ama anlayana :D (c++ da) kernel dll sine bi komut vererek hemen anti injecti geçebilirsin

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Bu dönemde public kalıcı çalışan bi bypass bul gel bir de beni bul. Çoğu max 1 haftaya düşüyor ve direk ban atıyor sistem.

Süper Üye
Ödüller
7
Visual Basic ile yapamazsın .

Griffin Premium
Ödüller
10
Sosyal
Kernel mevzuları falan var zor yani :D

Banlı Üye
anladığım kadarıyla oyun eye getirmiş diyorusn anladım hangi oyun

Uzman Üye
Ödüller
4
Bypass nasıl yapılacağına dair konu sitede mevcut dostum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.