C# Hile yapımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Hile kullanırken wall mı aççan aim mi aççan orda tıklar açarsın ya hani o ekranı yapıyorum ama oyuna nasıl yapçam. Ben onu hile ekranını bastan yapıyorum işte su hileyi açmak için yanına kutucuk koydum fln da ben bunu istedigim oyuna nasıl yapçam :D orayı düşünmeden yapmısım :D

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Hile kullanırken wall mı aççan aim mi aççan orda tıklar açarsın ya hani o ekranı yapıyorum ama oyuna nasıl yapçam. Ben onu hile ekranını bastan yapıyorum işte su hileyi açmak için yanına kutucuk koydum fln da ben bunu istedigim oyuna nasıl yapçam :D orayı düşünmeden yapmısım :D
senin yaptıgın iş suan için söylüyorum form1'de checkbox button falan koyuyorsun yani kısaca tasarım yapıyorsun yapacagın hilenin yerlerini yapıyorsun yani wallhack aim gibi vs vs ama form1 içi yani alt yapısı kodlama bölümü boş sadece görünümden ibaret iş yapıyorsun neyse herşey böle baslar ama içini doldurmak kolay degil onun bir çok modülleri var timerleri var varda var kolay gelsin :D:D c# güzel dildir java diline yakın bir dildir ama derslerini almadan kodlama bilmeden zor yani

Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
senin yaptıgın iş suan için söylüyorum form1'de checkbox button falan koyuyorsun yani kısaca tasarım yapıyorsun yapacagın hilenin yerlerini yapıyorsun yani wallhack aim gibi vs vs ama form1 içi yani alt yapısı kodlama bölümü boş sadece görünümden ibaret iş yapıyorsun neyse herşey böle baslar ama içini doldurmak kolay degil onun bir çok modülleri var timerleri var varda var kolay gelsin :D:D c# güzel dildir java diline yakın bir dildir ama derslerini almadan kodlama bilmeden zor yani
Aynen Kodlama Dersine Girmen Lazım.

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Teşekkürler yardımcı oldugun için :) Kod yazıyorum ama hileler nasıl kodlanıp oyunlara injetlençeni bilmiom onuda arastırmam lazım :D

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Teşekkürler yardımcı oldugun için :) Kod yazıyorum ama hileler nasıl kodlanıp oyunlara injetlençeni bilmiom onuda arastırmam lazım :D
arastırarak olcak iş degil kimse sana tuttupda oyunun kodu söyle alınır güvenligi böyle kırılır demez o bilgi ister onuda kimse paylasmıyor gene dene sansını istersen

Üye
6 HİZMET YILI
Valla yardımcı olacak varsa programlama konusunda minnettar kalırım

Hiçbir bilgimiz yok bu konuda ve hiçkimsede hiçbir bilgi vermiyor

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
kardeşlerim öyle yardımla olucak iş degil bilgi gerekli her oyunun kendine özgü offsetleri pointerleri var bunları bulunup yazacagınız hilenin içinde ana modül olarak oluşturulur sadece bununlada bitmiyor ne bilim hile'de diyelim HP kontrol yapıcaksınız diyelim bunun içinde ayrı Hp Kontrol için Paket kodları mevcut her özellik için oyundan Güncel Paket kodlarını bulup Eklemeniz Gerekli oyuna gelen her güncellemede degişen offset Pointer Kodları olucak ve her güncellemede onları yenilemeniz gerekir yani külfetli bir iştir bu öyle bende yapım yardım et ile olucak şey degil haydi saglıcakla kalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.