C# ile ilgili hardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Merhaba MemoryHackers Ailesi Son Zamanlarda Memory Hacking e Sardım Nasıl Bu işi Öğenebilirim C# biliyorum

Emektar Üye
Ödüller
9
Çeşitli kanallar, insanlar, siteler var eğitim veren. Onları takip edebilirsin fakat düzenli bir şekilde. Bu işi gerçekten öğrenmek istiyorsan araştırmalısın.

Üye
Çeşitli kanallar, insanlar, siteler var eğitim veren. Onları takip edebilirsin fakat düzenli bir şekilde. Bu işi gerçekten öğrenmek istiyorsan araştırmalısın.
C# ı öğretenler var ama Memory Hacking i öğreten 3,4 insan var rica etsem biliyorsanız link atabilirmisiniz playlist falan

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
İlk olarak sağlam bir RWM (ReadWriteMemory) Librarysi lazım sana. Veya vaktim var ve aram iyi diyorsan kendin de yazabilirsin. Resmi Aşağıda Olan Hileyi Biz Kendimiz Priv Olarak CSGO için c# ile yazmıştık. Sonra geliştirdik tabii imgui falan.. Neyse Bu Eski Bir SS'i (İlk versiyonuydu uzun uğraşlar sonucu wallhacki bitirmiştik):
20369067_1512904348769550_2218549840006613778_o.jpg

C# ile kendi rwm imiz ile yazmıştık. Asıl süre alan rwm di. Sağ altta tarih ve saati görürsün zaten...

Üye
İlk olarak sağlam bir RWM (ReadWriteMemory) Librarysi lazım sana. Veya vaktim var ve aram iyi diyorsan kendin de yazabilirsin. Resmi Aşağıda Olan Hileyi Biz Kendimiz Priv Olarak CSGO için c# ile yazmıştık. Sonra geliştirdik tabii imgui falan.. Neyse Bu Eski Bir SS'i (İlk versiyonuydu uzun uğraşlar sonucu wallhacki bitirmiştik):
Ekli dosyayı görüntüle 6605

C# ile kendi rwm imiz ile yazmıştık. Asıl süre alan rwm di. Sağ altta tarih ve saati görürsün zaten...
Rica Etsem Discord Adresi Veya Skype Adresi Verebilirmisiniz Sormam Gereken Şeyler Varda :D

Uzman Üye
Ödüller
4
Dostum üzgünüm ama C# biliyorum diyosun sana 2 kod atsam ne bunlar diye bakarsın zaten C# biliyorsan niye bize ihtiyaç duyuyorsun ? zaten C# öğrenirken çoğu şeyi bilmiş oluyosun ?

Onaylı Üye
Önce C#'ı biliyor olman lazım ki biliyorsun dediğine göre (Pek öyle durmuyo). İşe yarar, patlamayan, her işlevi barındıran sonra eksik çıkıp zora sokmayan bir Class dosyası bulucaksın yada kodlayacaksın. Pointer ve Offset bulmayı iyi biliceksin. Sadece Cheat Engine indirip Para hilesi yapmayı kast etmiyorum. Dissect Data/Structers kullanmayı, ofset bulmayı ve koda dökmeyi kavraman lazım. Cheat Engine ile küçük programlarda, oyunlarda başlayabilirsin ama Cheat Engine'nin neredeyse tüm Online oyunlarda koruması olduğu için kaliteli program yapamazsın. BU ARADA BU İŞİ AVUCUMUN İÇİ GİBİ BİLİYORUM AMA SON ZAMANLARDA YAŞADIĞIM BİR SORUNUN NEDENİNİ ÖĞRENEBİLMEM İÇİN MEMORY HACKİNG'DEN KODLAMADAN ANLAYAN BİR ARKADAŞ ÖZELDEN YAZABİLİRMİ PLS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.