• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

C++ Runtime Error Hata Çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Game Master

Onaylı Üye
Katılım
24 Nis 2016
Mesajlar
179
Beğeni Puanı
6
Kolay Çözüm:
Windows XP Kullanıcıları

Çalıştır'a basıp "msconfig" yazıyoruz ve enter'lıyoruz.


1. Seçmeli Başlangıç'ı seçiyoruz.

2. Başlangıç öğelerini yükle seçeneğini kaldırıyoruz.
3. Tamam deyip bilgisayara reset atıyoruz.

Windows Vista Kullanıcıları
 - Win 7 Kullanıcıları

"Start Search"a tıklıyoruz ve boş alana "msconfig" yazıp Enter'a basıyoruz.


1. Seçmeli Başlangıç'ı seçiyoruz.

2. Başlangıç öğelerini yükle seçeneğini kaldırıyoruz.
3. Tamam deyip bilgisayara reset atıyoruz. 


Geçici Çözüm:

Herkes Kafasına Göre Çözüm Sunuyor. Benim Dediğim Tam Çözüm DeğiL Ama İşe %100 Yarıyor. Aynı Sorunu Ben de Yaşamıştım. Yapacağınız Tek Şey Hemen Yanınıza 4 GB veya Üstü Bir USB FLash Disk ALıp En Yakın İnternet Cafeye Gidiyosunuz. C Diskindeki Silkroad KLasörünü FLashınıza Atıyosunuz ve Eve GeLdiğinizde Kendi C Diskinize Atıyosunuz. Sorunsuzdur

Kesin Çözüm:

Parite-B Virüsü OLarak Geçen Bir Kötü YazıLım Kurbanısınız. Üzerine Bir Anti-Virüs Kurdurmaz. Çoğu .exe DosyaLarının ÇaLışmasına İzin Vermez. WinRAR KuLLanımında CRC Hatası Verir. Kısacası Hayatı Dar Eder. Bu YazıLım YereL Disk Fark Etmeksizin (C,D,E...) Tüm ALt KLasörLerdeki ".exe ve .dll" UzantıLı DosyaLara YerLeşir. Eğerki Anti-Virüs YükLeyemiyor ve DoLayısıyLa Tarayıp SiLemiyorsanız, En Pratik ve MantıkLı Yöntemi Bir FLash Diske BeLgeLerinizi ve D Diskinizden İşinize Yarar DosyaLarınızı ALın. C ve D (Varsa E,F..hepsi) BiçimLendirerek Format Atın Tüm YereL DiskLerinize. Ardından FLASHI TAKMADAN Bir Anti-Virüs Kurun. FLashı Takın Ama Açmayın. BiLgisayarımdan Sağ TıkLayıp Anti-Virüsünüz iLe Taratın ve Virüsü SiLin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu sorunu cekenlerden biride benım . Ama çözümünü buldum anlatıorum 

baslata girin> ara >msvcrt.dll ve msvcrit.dll aratın 

ardından bunların surumune bakın bunların surumu 7 ise bu sorun cıkıoor demektir.Sorun cekenler bize 6. sürümü lazim 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program: D:\Program files\ECSRO\sro_client.exe

Çözüm : Eğer Bu hatayı alıyorsanız bilinki bilgisayarınıza virüs bulaşmış.Bu virus exe uzantılı oyunların ve programların içine girerek,bu dosyaların doğru çalışmamasına sebep oluyor. 

Önlemek için eğer antivirüsünüz varsa onunla bilgisayarınızın C ve D sürücülerini taratmanızı,yoksa Ad - Aware virüs programını öneriyorum.

Şahsen benim böyle 1 hatam vardı Ad Aware yi indirip tarattığımda virüsleri görünce inanamadım.Virüsleri silip,bilgisayarı yeniden başlattığımda bu sorunun ortadan kalktığını gördüm.

-------------------------------------------------------------------------------------

Oyunu kaldırıp yüklemeyle geçmio ekran kartından kaynaklanıo bende kime format attırsam bu sorunla karşılıorum sadece aldığım yere götürdüğümde format atılrısa olmuyo başkası attımım artık kendim yapmaya çalışıom her seferinde yapıom ama her seferinde zorlanıom biöğrenemedim çok karışık artık aklıma ne gelirse yapıom ama büyük bi ihtimal Ekran Kartından kaynaklanıo Ekran K. nın CDsini tak ve içindeki tüm programları yükle büyük bi ihtimal düzelmesi lazım ben öle yapıorum.

Not:pc nin ekran kartı ne ise kendi sitesinden en son sürümünü bul ve yükle,Bilgisayarın Xp ise ona göre indir,Vista ise ona göre,Win 7 ise ona göre indir.Zaten ekran kartının modeline göre indirirken
 bilgisayarında hangi işletim sistemi varsa ona göre seçeneklerde vardır ekran kartının driver sitesinde.

-------------------------------------------------------------------------------------


işte çözüm ilk olarak silkroadı açıyosunuz oynuyosunuz normal olarak ikinci açtıqınızda microsoft Visual C++ hatası geliyor bu hata gelmeden önce silkersender.exe sro_client Silkroad ve Replacer dosyalarını(ve .exe uzantılı) dosyalarının bir yedeqini alın ve bu hata geldigi anda silkroad klasörünün içine qirin ve dosyaları atın düzelecektir... 


Not:Exe uzantılı dosyaları görmek için.

Win7 ve Vista için;Herhangi bir klasör aç ardından solda Düzenden->Klasör ve arama seçeneklerine tıkla.Yukarıda görünüm sekmesine tıkla,Gelişmiş ayarlar kısmında Dosya ve klasör kısmında "Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" yazısındaki tiki kaldır.


NOT : ALINTI DEĞİLDİR exe uzantısı alıntıdır
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt