C++ Udemy Yardımcı Olurmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
Udemy normalde 350tl olan c++ programlama kursunu 25tl ye satıyor şuan indirimde ben bu paketi alsam 10 saatlik bir videoymuş bölüm bölüm toplam 10 saat bunu alsam hile işlerinde ne kadar başarılı olurum veya bana birşeyler katarmı işe yararmı yani?

@LeftSpace @nader11ndeu

Son düzenleme:
ѕweeтнαcĸ
Seçkin Üye
daha önce 400 sayfalı c++ kitabı almıstım öğrenırım okurum diye içine baktım tamamı Console dersleri sinirim bozuldu okumuyorum hiç :D

Banlı Üye
İşine Yarar 100%60 ORENİRSİN ama ingilizce sana çok lazım olacak
İngilizce
Yüksek düzey :Kodlama Değil Pc yaparsı
Normal düzey:kodlama yaparsın hilede
Düşük düzey:Zor lanırsın

Admin
Ödüller
18
Bende almayı düşünüyorum.Eğer bütçeniz yok ise konu başlıkları açıklanmış internetten araştırabilirsiniz. Faydalı olur.

Seçkin Üye
Ödüller
4
bende almayı düşünüyodum ama 350TL sanala para yatırmak için büyük miktar 25TL ise düşük bütceli oldugu icin güvenilir olmayabilir.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
Udemy normalde 350tl olan c++ programlama kursunu 25tl ye satıyor şuan indirimde ben bu paketi alsam 10 saatlik bir videoymuş bölüm bölüm toplam 10 saat bunu alsam hile işlerinde ne kadar başarılı olurum veya bana birşeyler katarmı işe yararmı yani?

@LeftSpace @nader11ndeu
olur merak etme yararlı dersleri oluyor oranın ilgilendigin dil'i satın al gelişmene yardımcı olur en azından temeli ögretiyorlar

Seçkin Üye
Gerek yok bu tür kitaplara para vermeye, onun yerine youtube'dan eğitim setleri vs izlersende aynı eğitimi almış olursun bu eğitimde sadece derleme özelliği var yani farklı kişilerden öğrenmek yerine tüm seriyi tek kişiden öğreniyorsun. Ayrıca hile için sadece c++'ın temel kullanımını öğrenirsin yani memory hacking konusunda pek yardımı olmaz bu tür serilerin.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
Gerek yok bu tür kitaplara para vermeye, onun yerine youtube'dan eğitim setleri vs izlersende aynı eğitimi almış olursun bu eğitimde sadece derleme özelliği var yani farklı kişilerden öğrenmek yerine tüm seriyi tek kişiden öğreniyorsun. Ayrıca hile için sadece c++'ın temel kullanımını öğrenirsin yani memory hacking konusunda pek yardımı olmaz bu tür serilerin.
30 gün içinde para iadesi var versin parayı videoları tek tek indirsin sonra para iadesi istesin bunuda mı ben söylim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.