C++ Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
C++ ta hazır d3d menü bulunca onu açıyorum fakat menü ye ulaşamıyorum sadece kodları görüyorum napabilirim (program visual studio 2013 ultimate)

Üye
menüye oyun içinde ulaşırsın hazır menüyü build et ve oyuna inject et sonra menüyü görürsün veya Directx 9 test environment gibi programlar ilede oyuna girmeden menüyü görebilirsin.

Uzman Üye
menüye oyun içinde ulaşırsın hazır menüyü build et ve oyuna inject et sonra menüyü görürsün veya Directx 9 test environment gibi programlar ilede oyuna girmeden menüyü görebilirsin.
Ben düzenlemek istiyorum ama onu denedim zaten oluyor ama düzenleyemiyorum

Üye
nasıl düzenleyemiyorsun veya neyi düzenleyemiyorsun

Seçkin Üye
Ödüller
5
Sağ kosede form 1 yazar cift tikla gelir

Uzman Üye
Propiters varsa form1 yazar bende kullaniyorum
hiç öyle bişey yok bende

1525182400922.png

Üye
Kaynak Linkini At Çözümünü Bulup Yazarım

Tam Olarak Hatayı Anlamadım Kendim İncelemem Lazim

Üye
Kardeşim Form Projesi Değil Heralde Senin Bulduğun Proje D3D Menü Özelliklerini Koddan Ayarlıcaksın Ve Ortaya Çıkan Dllyi Injector İle Injecte Ediceksin

Uzman Üye
Kardeşim Form Projesi Değil Heralde Senin Bulduğun Proje D3D Menü Özelliklerini Koddan Ayarlıcaksın Ve Ortaya Çıkan Dllyi Injector İle Injecte Ediceksin
menü düzenlenebiliyo başkaları düzenleyebiliyo bende düzenlenmiyo kalanını zaten bende biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.