Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
call-duty-black-ops.jpg

Merhaba Arkadaşlar Bu Konuda Oyun Dünyasından Bahsedicem Call Of Duty Oyununu Bileniniz Yoktur Herhalde So Çıkan yenı Oyunlar Olan PUBG Ve Fortnite Gıbı oyunlar pıyasayı ele geçirmiş Durum Call Of Dutty Black ops 4"LE iki Oyunu Geri Planda Bırakmayı Planlıyor İçeriğinde single player seçeneği olmayacağı söylenen yapım iyiden iyiye multiplayer oyun deneyimine odaklanacak. Fortnite ve PUBG'nin başarısının ardından oyuna bir Battle Royale modu ekleyen Activision, ayrıca zombi modunu da duyurdu.

EE OYUN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Call Of Dutty
tum oyunun oynadım tum serılerını herseyını ve bana gore sadece pubg ye deıgl tum oyunlara rakıp

Seçkin Üye
7 HİZMET YILI
Call Of Dutty pek oynamam ama güzel oyundur rakip olcağına bende inanıyorum

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
call of duty ilk başta böle şeyler düşünseydi geçerdi

Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Call Of Duty gibi oyun Serisinin En Kötü Oyunu Geliyor Hazır Olun..! Nedenmi: Hikayesi yok,Battle Royale Dönüyor Oyun Oyun Çıktıgı Zaman oynanıp sonra unutulup gidicek ne diyelim. Benim İçin Advanced Warfare Bitmiştir. Bide Rakip gelecekmiş .D
PD4oMO.gif

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Önce pubg oynadım şuan bazen fortnite belki buna geçerim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.