CH-Leσηidαs Kimdir Nerden Gelmiştir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CHLeσηidαs

Software Engineer
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
21
Öncelikle Merhabalar arkadaşlar, belki beni hatırlayanınız vardır. Tarihin tozlu yapraklarından bir forumdan kopup buralara geldim ve artık sizlerle olmak istiyorum. Geldiğim forum zaten kapanmış olduğu için ismini verebilirim sorun olacağını sanmıyorum badeshanda yöneticilik yaptım nader kardeşimde zamanında bizlerleydi. Uzun zaman oldu forumları özledim dedim nerde dönüş yaparım burdayı kendime uygun buldum tabi yöneticilerde kabul görürse elimden geleni yapmayı düşünüyorum. Hep içten de olsa tebrik ettim bu formu dağılmadan ayakta kalabildi ve rakiplerini alt edip galip geldi . Umarım dağılmaz bu ortam hep birlikte yürürüz vesselam.​
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

güncellendi++

Son düzenleme:

Porferious

Şansız biriyim veya hep şans elimden kayıp gidiyor
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
163
Kardeşim hoşgeldin aramıza bende memory'nin ilk kurulduğu zamandır buradaydım ayaktayız yıkılmadık, bende ailevi durumlardan dolayı foruma vakit ayıramıyorum, iş güç dünya işlerinden dolayı bu aralar aktif olabildiğim kadar oluyorum. Bizde eskilerdeniz tanırsın belki... (OliverDestan-ElnurDestan) :thugdoge:

CHLeσηidαs

Software Engineer
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
21
Kardeşim hoşgeldin aramıza bende memory'nin ilk kurulduğu zamandır buradaydım ayaktayız yıkılmadık, bende ailevi durumlardan dolayı foruma vakit ayıramıyorum, iş güç dünya işlerinden dolayı bu aralar aktif olabildiğim kadar oluyorum. Bizde eskilerdeniz tanırsın belki... (OliverDestan-ElnurDestan) :thugdoge:
Eyvallah hoşbulduk :) OliverDestan yabancı gelmedi bana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt