Cheat Engine İle Hile Nasıl Yapılır // 08.06.2016

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SpecialForces

Onaylı Üye
Katılım
30 May 2016
Mesajlar
237
Beğeni Puanı
5
KIRMIZI İŞARETLİ YER:Buradan tarayıcınızı seçersiniz.Örneğin google chrome den giriyorsunuz.Google Chrome tarayıcısını seçeceksiniz.Eğer 1 den çok chrome tarayıcısı varsa hangisinin gerçek olduğunu enable speed hack in hata verip vermeme yoluyla anlayabilirsiniz.

SİYAH İŞARETLİ YER:Buraya aratacağınız değeri yazarsınız.Örneğin bir oyunda altın hilesi yapıyorsunuz.Altın miktarınız 1234.”1234″ aratın ve çıkan sonuçları aşağıya alın.

MAVİ İŞARETLİ YER:Buradan yazdığınız değeri aratırsınız.”Value” kısmına bir değer yazın ve bu tuşa basarak aratın.Eğer herhangi bir değer çıkmazsa tarayıcınız yanlıştır veya hile yapacağınız oyunun bu rakamla bir alakası yoktur.

SARI İŞARETLİ YER:Buradan “first scan” ile arattığımız sonuçların arasında uyumsuz olanları,değişenleri sileriz.Önreğin first scan ile arattınız 10 sonuç çıktı.Ve 5 tanesi durmadan değişiyor.Veya “????” gibi şeyler çıkıyor.”Next Scan a basarak bunları atabilirsiniz.Siz bunu her yaptığınızda düzgün olmayan sonuç çıkana kadar sonuçlar azalacaktır.

MOR İŞARETLİ YER:Buradan tarama tipini seçeceksiniz.Örneğin transformice de teleport hack yapıyorsunuz.”0.75″ değerlerini yazarken burayı “VALUE BEETWEEN” olarak değiştireceksiniz.

KAHVERENGİ İŞARETLİ YER:Buradan değeri taratırken değer tipini ayarlayacaksınız.Örneğin “gold” taratıyorsunuz.”TEXT” seçeceksiniz.

AÇIK YEŞİL İŞARETLİ YER:Buradan first scan ile arattığımızda çıkan sonuçları aşağıya indiririz.Eğer sonuçların hepsini indireceksek “CTRL A SHİFT” basılı tutarak ilk en üst sonra en alt taki sonuca tıklayarak hepsini seçersiniz.Ve bu tuş sayesinde aşağıya indirirsiniz.

KOYU YEŞİL İŞARETLİ YER:Buradan açık yeşil ile işaretlediğim ok işaretinden aşağıya indirdiğimiz sonuçları aşağıya indirdiğimiz sonuçları iptal edebilir / silebiliriz.

GRİ İŞARETLİ YER:Buraya first scan ile arattığımız sonuçlar gelir.İstersek buradan 2 tane yapabiliriz.Arattığımız tüm sonuçlar buraya gelecektir.

PEMBE İŞARETLİ YER:Buradan oyunun hızını ayarlarsınız.Oyunun gerçek hızı “1.0” dır.Eğer siz bu değeri azaltırsanız oyun yavaşlar,0.0 yaparsanız durar ve 1.0 dan fazla bir değer yaparsanız oyun hızlanır.Ama enable speed hack in çalışması tarayıcının doğruluğuna bağlıdır.Yanlış tarayıcılarda burası açılmaz,hata verir.


BU YAZILAR MEMORYHACKERS .COM SİTESİNDE  PAYLAŞILMIŞTIR


AMAÇ BU BUNLARI YAPSANIZ HER OYUNDA HİLE OLUŞTURURSUNUZ
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt