Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,173
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
GDAX,bitcoin fork,coinbase,bitcoin,bitcoin haber,bitcoin haberleri,bitcoin haberleri 2018,memoryhackers,kripto para,kripto para haber,kripto para haberleri,kripto para haberleri 2018,kripto para borsası,dijital para,güncel haber,
lO63qJ.jpg

Coinbase’den yapılan açıklamada, önümüzdeki aylarda müşterilerin Bitcoin forklarından kendilerine gelen kripto paraları nakde dönüştürebileceği belirtildi.

Şirket tarafından kaleme alınan blog yazısında, Bitcoin forkları ile alakalı artık kripto paraları çekme fonksiyonunun sisteme ekleneceği belirtilirken, bunun ile alakalı zamansal işleyişin nasıl oalcağına dair ise bir bilgi paylaşılmadı.Coinbase’den yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
”Her zaman olduğu gibi, hangi Bitcoin fork ürünlerinin destekleneceği konusunda da teknik ve operasyonel faktörleri göz önüne alıyoruz. Bu değişiklik ile birlikte, müşterilerimizin daha kolay bir şekilde Bitcoin forklarından elde ettikleri ürünleri kullanmasını sağlamayı umuyoruz. Web sitemizde hangi forkların destekleneceğine dair açıklamayı da önümüzdeki günlerde yapacağız.”
Açıklamadaki son cümle ile aslında bir kez daha, hangi fork ürünlerinin desteklenip, hangisinin desteklenmeyeceği konusunda ser verip sır vermeyen Coinbase, bu forkları desteklemeyi Coinbase Custody Product adlı sitesinden de sürdüreceğini belirtti ve; bu platformun yakın gelecekte hem Coinbase hem de GDAX’tan daha fazla fork destekleyeceğini ifade etti.

Dijital para borsası olan GDAX, müşterilerine Bitcoin forklarından gelen ürünleri nakde çevirme şansı verse de, GDAX müşterileri bu ürünleri diğer kripto para ürünleri ile takas edemiyor. Aynı şekilde Coinbase de, müşterilerinin fork ürünlerini çekmesine izin verse de, takas ve ticaret konusunda aynı yeterlilikte değil. Kurumdan yapılan açıklamada, ticaret opsiyonunun üzerinde düşünüldüğü; ancak bunun Coinbase yerine GDAX’a eklenmesinin daha olası olduğu da belirtildi.

Yine yapılan açıklamada Şubat ayında hayatına başlayan ve ticaret odaklı bir hizmet olan Coinbase Commerce’in de herhangi bir fork ürününü desteklemeyeceği ve Coinbase Index Fund’un da, GDAX’da olan hiçbir ürünü portföyüne katmayacağı da kesin bir dille belirtildi.​
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.