CoreAuthFixer (CS:GO VAC Authentication Error Fixer) [0.1a]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
UYARI: PROGRAM VAC BAN KALDIRMA PROGRAMI DEĞİLDİR. AŞAĞIDA SS İ OLAN HATAYI DÜZELTMEK İÇİNDİR.

Öncelikle Herkese Merhabalar. Ben Yine Cylops.
Bazen Hile Kullanırken & Yazarken Bu Hatayı Alıyoruz. Bunun Çözümü İçin Oyun Dosyası Doğrulamayı Bekliyoruz.
vacerr.png

:yazı:
Bu Programımızın Adı CoreVACFixer (CoreAuthFixer)
Programımızın Amacı Çeşitli Processler ile VAC Error'u Temizlemek. Her Zaman İşe Yaramayabiliyor. Fakat Benim 5 Denememden 3 'ünde İş Gördü.

VAC Error Nedir?
Genelde VAC BAN ile karıştırılır. Bu, VAC oyun dosyalarında bir olumsuzluk algıladığında bu hatayı verdirir. Oyun dosyalarınızı doğrulamanızı ister. Bazen çık gir yapınca veya CheatEngine & Hileyi kapatınca düzelir.
Düzelmezse Ya Böyle Programlar Kullanılır, ya da Oyun Dosyaları Doğrulanır.
Bunun tek sebebi hileler olmayabilir de, DeepFreeze Gibi Programlar ve Çeşitli Crackler & Virüsler ve Minerlar da buna sebep olur. Eğer hile kullanmadan sorun yaşadıysanız bir bilgisayarınızı tarayın.

:not:
TAM SONUÇ İÇİN Programı Açtıktan Sonra, Size Soru Sorduğu Zaman Güvenlik Duvarını Kapatın. Hileyi yönetici olarak açmayı unutmayın.
İşlemi Sakın Yarıda Kesmeyin.
İnternet Cafelerde Kullanmanızı Önermem.
Programa başlama Komutunu: "Yes, yes, Y, y" şekillerinde verebilirsiniz. Diğer Bütün komutlar programı kapatır.
CS:GO Lokasyonunu Otomatik Bulur. Bir şey yapmanıza gerek yok.
Program bir bat oluşturup onu çalıştırır. İçindekileri değiştirmemek şartıyla .bat ı inceleyebilirsiniz...

Normalde bir VAC Fixer daha fazla fonksiyon bulundurur. Ama ben fonksiyonları sizin sürenizi yememek için azalttım. Eğer incelemeler sonucunda tam sonuç almazsam bütün komutları aktif ederim.

:resim:
vacauth.png

:kullan:
Programı yönetici olarak açın. Yukarıda yazdığım yazıları dikkate alın. Onun dışında program sizi yönlendirecektir...

:indir:

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

--------------------------------------------------------------------
ZIP SHA1: [8c7d87ca6248ffca7e2d67b53047cc4cd6bd62c7 ]
ZIP MD5 : [f7335597924b66ef5f0c8d92d056499b]

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.