Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
CounterStrike 1.6 hileleri,CounterStrike 1.6 Hilesi,CounterStrike 1.6 hile,CounterStrike 1.6 hack,CounterStrike 1.6 oyun hilesi,CounterStrike 1.6 hacks,CounterStrike 1.6 Hile 2016,CounterStrike 1.6 hileleri 2016
Counter Strike 1.6 Esana Best Aim CFG Hack [29.05.2017]
DPL6gO.jpg
Son Güncelleme
29 Mayıs 2017

:özellik:
+Aim
+Sekmeme

:yazı:

İndirmeden Virüs Programı ve Güvenlik Duvarını Kapatınız ( Kapatmassanız Hile Çalışmaz )
1.CFG Dosyasını indirin
2.İçinden config.cfg - EsanaAim.cfg - userconfig.cfg çıkacaktır
3.Bu 3 tane .cfg uzantılı dosyayı kopyalayın
4.Oyunun kurulu oldugu klösördeki csstrike dosyasının içine atın
5.Sonrasında Oyuna girin ve Konsola "exec EsanaAim.cfg" yazarak aktif edin
6.Keyfini Çıkarın,

HİLE SÜRESİ 1 GÜNDÜR YANİ 24 SAAT GEÇTİKTEN SONRA KULLANMAYIN VAC BAN YERSİNİZ BUNDAN BİZ DEĞİL SİZ SORUMLU OLURSUNUZ BEN BURAYA UYARIMI YAZIYORUM VAC YİYİP BANA VAC BAN YEDİM SENİN YÜZÜNDEN FALAN TARZINDA MESAJLAR YORUMLAR ATARSANIZ KİM OLURSA OLSUN DİREK 1 AYLIK BAN ATACAM HABERINIZ OLSUN !

Dikkat Edilmesi Gerekenler

# [UYARI]: Anti Virüs Programı Kulanıyorsanız Kapayın Yoksa Hileyi Tehdit Olarak Algılıyacaktır.
# [UYARI]: Başınıza Bişey Gelirse Bunun Sorumlusu Biz Değiliz. İNDİRENDEDİR!!!

:not:
- İndirmeden Virüs Programı ve Güvenlik Duvarını Kapatınız ( Kapatmassanız Hile Çalışmaz )
- Sonra Bilgisarınızı Temizleyin AdwCleaner İle Temizleyebilirsiniz
- Her dosya sadece 1 gün boyunca çalışır

:calis:
o0r5pQ.png
Windows XP ÇALIŞIYOR
Windows Vista ÇALIŞIYOR
Windows 7 ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 8 ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 8.1 PRO ÇALIŞIYOR
WİNDOWS 10 ÇALIŞIYOR

Tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

:not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

Davetsiz Kişi
Süper Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
Çok iyi hile kesin deneyeceğim kardeş çok saol :)

Üye
7 HİZMET YILI
hile linkine basıyorum normal hızda yuksek hızda sonra telfon numarası istiyor verıyorum sonra robot degılıme basıyorum hepsini tamalıyorum sokak tabelasını ublun dıor buluyorum dogrulaya basıyorum olmuyor basmıyor dogtrulaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.