Counterstrike Global Offensive - CSGO H4X Fps Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
8 HİZMET YILI
Bu hilenin betasını açıyorum ve açınca fps im düşüyor. Normalde fps im 145 - 100 arası gidip gelir. Ama bu hileyi açınca 70 - 60 oluyor bunu bir çözümü varmı ?

Üye
6 HİZMET YILI
vallah 1 haftadır belki biraz daha fazladır kullanıyorum nova 2 den nova 4 yaptım hayla ben yemedim belli etmiyorum hatta muhabbete filan giriyorum hep hile diyorlar falan diye reportla istersen aga sıkıntı yok filan diyorum reportlamıyorlar arada 3 5 tane report yiyorum sadece ban yemiyorum adamlar hakkını vermiş hilenin

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
ban riski yokmu kardeş hilenin vac atmıyor mu direk? ona göre kullanıcam
1 ay ı geçti hala vac ban yok gönül rahatlığıyla kullan ama aim legit i tavsiye etmiyorum kullanma wall kullan ama fazla bakma adamlara duvardan izleme çaktırmadan oyna hiçbirşey olmaz zaten vac ban tepit edilirse maça girmeeden çalışmayı durdurdu hatası alırsın önlem alırlar zaten öyle bir durumda diye düşünüyorum. Şuanlık sıkıntı yok ama kullan.

Üye
6 HİZMET YILI
Ben hala sunucuya bağlanılamadı hatası alıyorum ne olduğunu bilen varsa yazabilir mi

Best Hardware Cheat Chromaaim
Donator
Ödüller
9
Sosyal
6 HİZMET YILI
Bende beta sürümünü kullanıyorum fakat öyle bir sorun olmadı.

Üye
6 HİZMET YILI
bende betayı yı kullanıyorum ama arada oyun taıkılıyor oyundan atıyor sizdede oluyormu o peki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.