Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Spanity

Alkoholisch
Süper Moderator
Katılım
1 Eki 2016
Mesajlar
1,912
Beğeni Puanı
829
Ödül Puanları
663
Crashy Cats hileleri,Crashy Cats Hilesi,Crashy Cats hile,Crashy Cats hack,Crashy Cats oyun hilesi,Crashy Cats hacks,Crashy Cats Hile 2017,Crashy Cats hileleri 2017
- Crashy Cats Hileli Mod İndir ! -
:yazı:
Merhaba memoryhackers.org ailesi, bugün sizlere Crashy Cats'in Hileli Modunu Tanıtacağım Bu Mod sayesinde oyunu rahatça oynayabileceksiniz. Anlatıma geçmeden önce lütfen konuyu incelemenizi rica ediyorum, şimdi anlatıma geçelim.

:resim:

:kullan:
1) Verdiğimiz Linkten APK dosyasını İndirelim...
2) Oyunumuzu Kuralım...
3) Oyunumuza Giriş Yapalım...
4) Hile aktiftir...
5) İyi Oyunlar...
Arkadaşlar hilemizin kullanımı üst tarafta gördüğünüz gibidir, kullanımı gayet kolay ve açıktır. Kullanamayan Olursa Altta Yorum atması yeterlidir yardımcı olurum...

:özellik:
1) Para Hilesi


:calis:
Çalıştığı Sistem : Android
Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.


:indir:
http://kisalt.xyz/STQgv//İndir 03.06.2017
http://kisalt.xyz/G2ciC//Virüs Total 03.06.2017:not:
Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.
 

MiroslavStoch

#De Tanırlar
Ultra Üye
Katılım
6 Ağu 2016
Mesajlar
1,519
Beğeni Puanı
508
Ödül Puanları
213
Hileli Oyun Daha Çok Zevk Veriyor Eyw
 

By Kral

Onaylı Üye
Katılım
6 Kas 2016
Mesajlar
49
Beğeni Puanı
2
Ödül Puanları
8
saol deneycegım
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt