Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
J

Jacquelyn

copy and paste cheaters are running around
Konuyu başlatan
Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere daha önce sitede paylaştığım ve çok tutulan bir hilenin hazır projesini vereceğim.
Proje eski ve güncel değildir. Güncellemek sizlere kalmıştır.

Paylaştığım hile konusu
https://memoryhackers.org/konular/c...p-aimbot-bhop-reveal-rank-agustos-2020.83740/

Hile içerisindeki bölümleri CS:GO'nun yaptığı güncellemere göre düzenlersiniz ayrıca hile Faceit desteklemiyordu, yeterli bilginiz var ise faceit uyumlu yapabilirsiniz.

Offsets güncellemelerini Offsets.ini dosyasından yapıyoruz. Dilerseniz hilenizi paylaştığınız zaman kullanıcılar Offssets.ini dosyasından offssets güncelleyip tekrar kullanabilirler.
Ancak hilenin asıl dosyası(.exe) detected olduğu zaman hilenin güncellenmesi gerekecektir.

Offsetsleri yine yeterli bilginiz var ise source içerisinden çektirebilirsiniz. Siz tamamen hileyi(.exe) güncellemeden kullanıcılar hileyi kullanamayacaklardır.

Yukarıda paylaştığım hile linkini verdim ancak görselleri buraya da ekleyeceğim. YouTube kanalım kapatıldığı için video ne yazık ki mevcut değil kusuruma bakmayın.

:resim:

screenshot_1-png.26732

screenshot_2-png.26733

:özellik:

GlowESP
Bhop
Aimbot
AimbotFOV
AimbotSMOOTH

E

emrepaps

Onaylı Üye
cs sourcede ki hilede delerken sorun oluyormu

E

emrepaps

Onaylı Üye
instert tuşu ilemi acılıyordu

0

08oxcter08

Süper Üye
neleri deeğismemiz gerekiyor? acık kaynaklı kodları değiştirmeyi hep cok isterdim fakat nası baslıcam? ne yapcam dm veya burdan bilgi verebilirmisin

D

dogukanpolatoz

Onaylı Üye
face it ile uyumlu olarak nasıl ayarlıyoruz ? yani gerekli ayarlarda face it destekledigine emin misin

W

Wlozei

Kaizen yok sizlere muhakkaf
Onaylı Üye
Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere daha önce sitede paylaştığım ve çok tutulan bir hilenin hazır projesini vereceğim.

Paylaştığım hile konusu
https://memoryhackers.org/konular/c...p-aimbot-bhop-reveal-rank-agustos-2020.83740/

Hile içerisindeki bölümleri CS:GO'nun yaptığı güncellemere göre düzenlersiniz ayrıca hile Faceit desteklemiyordu, yeterli bilginiz var ise faceit uyumlu yapabilirsiniz.

Offsets güncellemelerini Offsets.ini dosyasından yapıyoruz. Dilerseniz hilenizi paylaştığınız zaman kullanıcılar Offssets.ini dosyasından offssets güncelleyip tekrar kullanabilirler.
Ancak hilenin asıl dosyası(.exe) detected olduğu zaman hilenin güncellenmesi gerekecektir.

Offsetsleri yine yeterli bilginiz var ise source içerisinden çektirebilirsiniz. Siz tamamen hileyi(.exe) güncellemeden kullanıcılar hileyi kullanamayacaklardır.

Yukarıda paylaştığım hile linkini verdim ancak görselleri buraya da ekleyeceğim. YouTube kanalım kapatıldığı için video ne yazık ki mevcut değil kusuruma bakmayın.

screenshot_1-png.26732

screenshot_2-png.26733

GlowESP
Bhop
Aimbot
AimbotFOV
AimbotSMOOTH

derlemede sıkıntı çıktı ya

N

NarutoUzumaki2212

Onaylı Üye
I tested it on Windows 7 x64 and it didn't work (I also have windows 10)
Windows 10 worked fine

X

xeronimus

Seçkin Üye
Kodu paylaştığınız için teşekkürler, çok ilginç buluyorum.

A
2 yıl önceden csgo external glow yapıyodun halada aynı şeyi yapıyon aynı yerinde saymakta güzeldir ixde

T

tyn tailed

Üye

Paylaştığım hile konusu

screenshot_1-png.26732

screenshot_2-png.26733

GlowESP
Bhop
Aimbot
AimbotFOV
AimbotSMOOTH

isime yaradi saol mevlana bulabilirmiyim source

B

Byẞlack

Üye
Oeijinal hesabm değerli ban orani nedir daha kuplanamiyorum ama indirmeyi düşünüyorum üyeliğim yukseldiginde

M

meheraj

Onaylı Üye
face it ile uyumlu olarak nasıl ayarlıyoruz

E

emirkra

Onaylı Üye
aynı şekilde derlemede sıkıntı çıktı ulaşmaya çlaılcam

J

Jacquelyn

copy and paste cheaters are running around
Konuyu başlatan
Emektar Üye
2 yıl önceden csgo external glow yapıyodun halada aynı şeyi yapıyon aynı yerinde saymakta güzeldir ixde
Aynı şeyi yaparak olduğum yerde saymıyorum güzel kardeşim konu içeriğini ve başlığını düzgünce okuduysan eğer external glow'un (ban yeme riskinin az olduğu hilenin) açık kaynak kodlarını paylaştığımı görebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...