CS:GO Çalışmayı Durdurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
6
Beyler Hileyi Açıyorum Oyuna Giriyorum Oyundan Atıyor Ama Önceki XCSGo.Bootstrap da Oyundan Atmıyordu Yardım Edin Lütfen Rank GG Olcak

Onaylı Üye
Pc yi açıyorum giriyorum. benide atıyor oyun. Tekrar açıyorum bu sefer atmıyor. 2-3 defa daha aç olur belki. ..

Üye
İlk girdigimde sorun çıkmıyor ama biraz oynadıktan sonra aynı hatayı bendede veriyor.

Üye
Ödüller
5
cs.go beta yı mı açıcaz yoksa pro yu mu? yardımcı olursanız sevinirim

Üye
Ödüller
5
agacım driverleri güncelemeyi denedinmi bendede vardı aynı sorun driverler güncel değilmiş ekran kartına filan dikat et güncel olup olmadına bak

3piR
Uzman Üye
Beyler Hileyi Açıyorum Oyuna Giriyorum Oyundan Atıyor Ama Önceki XCSGo.Bootstrap da Oyundan Atmıyordu Yardım Edin Lütfen Rank GG Olcak
kardeşim sürekli aynı hatayı veriyorsa problem vardır pcnde eksik program vardır veya bi kaç kere çalışmayı durdurdu hatası verip tekrar actıgında giriyorsa sıkıntı yok bendede öyle yapıyor bazen ardarda 3 defa aynı hatayı alıyorum 4.denememde giriyorum

Üye
AYN KARDEŞİM Rip3 , ün DEDİGİ GİBİ PC NDE SORUN VARDIR YADA PC NE FORMAT ATIP HATAYI DÜZELTEBİLİRSİN

RİP 3 SANA KATILIYORUM DOSTUM ! ;)

Süper Üye
Steamdan oyunun dosyalarını doğrularsan hata çözülebilir belki.

Süper Üye
sanırsam sen beni anlamadın oyun kendini günceller doğru ama oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula ayrı bir şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.