CS:GO Hile Kullananlar İçin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Öncelikle İyi günler konuya dalalım(Bu Bilgiler her gün foruma csde şurda hile açsam ban yermiyim vs gibi konuları azaltmak için açılmıştır.)
-Yoldaş Haritalarında nasılsa ow ye düşmüyoruz diyenler vs varsa öyle bir şey söz konusu değil.
-Top. sunucularında hile detected olmadığı sürece hileyi açarsanız sıkıntı olmaz.
-Rekabetçide belli etmeden açabilirsiniz sıkıntı olmaz.
-Hileyle rek falan girmeden veya oyuna girmeden önce siteyi kontrol edin hile detected mı diye detected ise hileye bulaşmayın.
-HvH yi rekabetçide falan denemeyin muhtemelen ban yersiniz.
-wh kullananlar varsa duvara bakmasın ow ye düşerseniz ban yersiniz
-bhop kullanmanızı önermem ow de belli olur
-aimi fazla abartmayın çok abarttığınızı düşünürseniz aimi kapatın ve 3-4 round öyle idare edin.
----BOŞ BİLGİLERDE OLMUŞ OLABİLİR ARALARINDA FAKAT KENDİM NELERE DİKKAT ETTİYSEM ONLARI YAZDIM. İYİ OYUNLAR...

6 Years Scripter
Onaylı Üye
Ödüller
6
Sosyal
6 HİZMET YILI
Yararlı

Banlı Üye
8 HİZMET YILI
ben 1 haftadır hileyi çaktırmadan kullanıyorum aimbot da ki main and pistol settingsim aim time 44 fov ise 3 ilk roundlarda kullanıyorum pistol ve birisi beni izlemediğinde ki izleyip aim kitlendiğini görmesin diye 1 haftadır hiç şüphe yapmadım gayet güzel detected değil legit mükemmel hile

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
her el kullanmıyorum ama faydalı tesekkurler

Princesha İme Me Je Ti
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
XCSGo kullananlar için AimTime ''1'' FoV ''5'' ve tuş atamanız yararınıza olur (Key bind) ''On key press seçeneği enable olmalı''
Main: Makinalı silahlar (Hafif-Ağır) Recoil+Silent - Enable
Pistol: Tabancalar Recoil - Enable * Silent - Disable
Sniper: Adı üstünde scout ve awp / Recoil - Enable * Silent - Disable

Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
XCSGo kullananlar için AimTime ''1'' FoV ''5'' ve tuş atamanız yararınıza olur (Key bind) ''On key press seçeneği enable olmalı''
Main: Makinalı silahlar (Hafif-Ağır) Recoil+Silent - Enable
Pistol: Tabancalar Recoil - Enable * Silent - Disable
Sniper: Adı üstünde scout ve awp / Recoil - Enable * Silent - Disable
Teşekkürler Hocam.

Princesha İme Me Je Ti
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Teşekkürler Hocam.
Rica ederim bilmeyen insanlara yardımcı olması güzel birşey. Daha fazla konu hakkında yardım isteyen olursa özel mesaj atabilirler. WH-AİM
SS ile de yardımcı olabilirim. Tabi bunun için once güncellenmesi lazım :)
Ayrıca bir ekleme yapayım. Misal dust 2 kritik yerler vardır misa DubbleDoor- Mid - B girişi ve Short buralara WH ile gittinigiz de adam yoksa bile shift ile gitmenizi öneririm çünkü ne kadar pro gibi oynasanızda kimse oralara direk dalmaz :=) Shift ile klasik base noktalarına bakarak girin sonra devam edin :=)

M.K.A
Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Bence topluluk sunucularında kulansak bişi olmaz :D

Uzman Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Öncelikle İyi günler konuya dalalım(Bu Bilgiler her gün foruma csde şurda hile açsam ban yermiyim vs gibi konuları azaltmak için açılmıştır.)
-Yoldaş Haritalarında nasılsa ow ye düşmüyoruz diyenler vs varsa öyle bir şey söz konusu değil.
-Top. sunucularında hile detected olmadığı sürece hileyi açarsanız sıkıntı olmaz.
-Rekabetçide belli etmeden açabilirsiniz sıkıntı olmaz.
-Hileyle rek falan girmeden veya oyuna girmeden önce siteyi kontrol edin hile detected mı diye detected ise hileye bulaşmayın.
-HvH yi rekabetçide falan denemeyin muhtemelen ban yersiniz.
-wh kullananlar varsa duvara bakmasın ow ye düşerseniz ban yersiniz
-bhop kullanmanızı önermem ow de belli olur
-aimi fazla abartmayın çok abarttığınızı düşünürseniz aimi kapatın ve 3-4 round öyle idare edin.
----BOŞ BİLGİLERDE OLMUŞ OLABİLİR ARALARINDA FAKAT KENDİM NELERE DİKKAT ETTİYSEM ONLARI YAZDIM. İYİ OYUNLAR...
-Yoldaş Haritalarında nasılsa ow ye düşmüyoruz diyenler vs varsa öyle bir şey söz konusu değil.Eskiden ow yoktu oyüzden herkes açıyodu ama yeni güncellemeyle geldi

Princesha İme Me Je Ti
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Bence topluluk sunucularında kulansak bişi olmaz :D
Topluluk sunucularında belli edecek şekilde dalga geçercesine kullanırsan 20 kişi içerisinden 5 yada 6 kişi raporladığı zaman sistem otomatik olarak kontrol edıyor eğer hileyi detected ederse direk VAC yiyorsun. Edemezse sunucudan atılıyorsun.

Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Topluluk sunucularında belli edecek şekilde dalga geçercesine kullanırsan 20 kişi içerisinden 5 yada 6 kişi raporladığı zaman sistem otomatik olarak kontrol edıyor eğer hileyi detected ederse direk VAC yiyorsun. Edemezse sunucudan atılıyorsun.
Hacı Zaten Dediğim Gibi Hile Detected değilse birşey olmaz. dediğin gibi max sv den atılırsın... He Benn 10 kişilik sv de mevlana açan da gördüm ama ...

Princesha İme Me Je Ti
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Şuan deli gibi millet hilenin güncellenmesini bekliyor :D Çoğumuzun oynayası bile gelmiyor ^^

:D
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
bu hilelerden 2 kere ban yemiş biri olarak yararlı bilgiler saol :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.