CS:GO Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben onun gülüşüne öldüm o benim ölüşüme güldü
Ultra Üye
Ödüller
10
Sevgili,Kurucu Beyler Bu CS:GO Hack Bugüne Betadan Çıkarmı Mesela Düzelmedi Hack O Zaman Nolacak Silinecekmi Hile

Uzman Üye
Ödüller
5
ne zaman hile aktif olacak ve hile betadeyken girersek ne olur
Hile guncelleniyor suan ne zaman duzelir belli degil
Hile betadayken giremezsiniz beta suan test amasinda diyorlar ne testinde bende bilmiyorum ama hile acik olsa daha bircok kullanici ban yicektir undetected degil hile valve xcsgo yu goruyor direk banliyor

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
Valve'nin yeni getirdiği VacNet projesi ile tüm sosyal camialarda bulunan premium ve free hileler detected durumda.Bu neden ile bir çok oyuncu Vac ban yemiş durum bende dahil.Bu neden ile güncelleme süreci ne kadar sürer bir bilgimiz bulunmamakta.Sonuçta Valve yeni anti-chat sistemi için toplamında 1800 adet işlemci almışlardır yani Vac artık daha güçlü ve yeni anti-chat sistemini aşmak biraz zaman alabilir diye düşünüyorum.

Uzman Üye
Ödüller
5
Valve'nin yeni getirdiği VacNet projesi ile tüm sosyal camialarda bulunan premium ve free hileler detected durumda.Bu neden ile bir çok oyuncu Vac ban yemiş durum bende dahil.Bu neden ile güncelleme süreci ne kadar sürer bir bilgimiz bulunmamakta.Sonuçta Valve yeni anti-chat sistemi için toplamında 1800 adet işlemci almışlardır yani Vac artık daha güçlü ve yeni anti-chat sistemini aşmak biraz zaman alabilir diye düşünüyorum.
Dogru sistem degisti fakat bu sistemi asan bir cok premium hile mevcut aktif halde mesela aimware guncellendi ve aimware kullanicilari henuz vac yemedi

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
Dogru sistem degisti fakat bu sistemi asan bir cok premium hile mevcut aktif halde mesela aimware guncellendi ve aimware kullanicilari henuz vac yemedi
Aimware büyük bir firma olduğu için hileye girişleri anlık kapatabiliyorlar ve o an hileyi kullanan müşterileri var ise hilelerini iptal edebiliyorlar.

Üye
birde aimware hileyi para ile satıyor bu kardeslerimiz gibi bize beleş verip sevindirmiyolar bizi demi ExPlus

Uzman Üye
Ödüller
5
hileler ucuzda bizim batmış olan tl parasına karsı pahalı oluyor işte hayat ne yaparsın cahil halkın köleseyiz

Uzman Üye
Ödüller
5
yeni hesap alıcak bu klasik :) eger vac yemek istemiyorsan sadece ban dalgarıyla etkilenmek istiyorsan bilinmiş bircok yurt dısı firması var onlara basvur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...