Cs go VAC ban dalgası bilgilendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
6 HİZMET YILI
Merhaba arkadaşlar bildiğimiz üzere çoğu xcsgo hile kullanıcısı yakın zamanda VAC yedi (ben dahil 20 tl lik envanter R.İ.P)
Ancak bunu xcsgo değil neredeyse tüm hile kullanıcıları yaşadı bunun nedeni ise yeni VAC güncellemesidir , Steam™ daha doğrusu Valve™ eskiden olduğu gibi hilelere izin vermeyi bıraktı bitti artık dedi ve yeni gelen güncelleme ile VAC dalgasını başlattı.
Kısacası Banlardan özellikle owerwatch banlardan MemoryHackers sorumlu değildir zaten bundan sonrada hile geleceğine pek inanmıyorum çünki Valve işi bu sefer güzel yaptı , hileyi eskiden kullananlar bile Vac landı (hile yapımcılarına lafım yok)
Yabancı kanallar 2018 big vacnet ban şeklinde video koymuşlar link koyardım ama yasak
Muhtemelen yoneticiler bunu daha once yazılmıştı diyebilir ancak detaylı yazma gereği hissettim kaldırmamı isterseniz kaldırın .
(xxx yonetici msj attı yanlış yere açmışım kaldıramıyorum ozur dilerim )

Son düzenleme:
Üye
6 HİZMET YILI
öyle bişey yok ben hala kullanıyorum hile öncedende xcsgo kullandım ban yemedim halada oynuyorum ban yiyenler kendilerinde arasınlar sorunu bence hacklerde sıkıntı yok

Griffin Premium
Ödüller
11
Sosyal
7 HİZMET YILI
Baya güzel yaptılar sistemi de olan bize oldu kardeşim ya gelen geçen ban yedi :D

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Bu sefer sağlam güncelleme oldu bundan sonra bir 3-4 aya kadar da hile geleceğini düşünmüyorum.

Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Aga hileyi bende kullanıyodum 1 hafta falan önce hesabıma girdim vac falan yememişim ben

Seçkin Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
Bende bayadır kullandım hileyi geçen gelen güncellemeden sonrada kullandım VAC felan yememişim bizi es geçti galiba :D

Üye
7 HİZMET YILI
611 saatim var bende ban yemedim ama winlerim sıra sıra silindi :) 120 den 81 kadar düştüm bugün burada wallhack yapan bi arkadaşın hilesini kullandım bi 2-3 saat 82 anca çıktım rankım geri geldi oyunda hala aimbot+wh kullanan çok insan var

Banlı Üye
7 HİZMET YILI
şuanda h4x kullanıyorum nova 3üm ban yemedim daha oynama sürem ise 60 saat xcsgoda kullandım ban yemedim

If you are going through hell keep going
Süper Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
Bende vac yedım ama ow deıl yakalanma söz konusu kesinlikle bugunden sonra paralı parasız hıcbır hıle kullanmıycam yenı cs go almaya nıyetımde yok cunku 2 kere vac ban yedım ban yıyen yoksa yol yakınken gerı donsun (40TL ENVANTER GG CS GO 64TL :D) birdaha cs go alırmıyım bılemem zaten bılgısayarımda cok kotu degmezdı yanı lafı uzatmaya gerek yok

WOLFE DEVAMMI YOKSA ? HİLEDE GELİYOR :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.