Csgo Banlar Değişti(Vaziyet Alın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Banlı Üye
8 HİZMET YILI
Evet beyler yine steam yaptı yapacağını ve hileler algılansada izleyip atsalarda hep owerwatch tarafından yasaklandınız (Oldukça Hatalı) Yazıyor. Testlerimle söylüyorum bunu peki şöyle bi durum var ee biz nasıl anlıcaz yöntem baist arkadaşlar

1-) Vac Olduğunuzu anlamak istiyorsanız ban yediğinizde aynı anda profile düşer..

2)Owerwatch ise 2-3 gün(1 haftaya kadar bile sürebilir )sonra düşer

Steam bunu neden yaptı bana kalırsa hilelerin algılanmadığını düşünüp kullanan kişileride banlamak anlıcanız iş karıştı vaziyet alın ben xcsgonunda detected olduğunu düşünüyorum .

Moderatörün son düzenlenenleri:
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
bilmiyoduk yaa saol walla

Süper Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
steam'den ne bekliyorsun.

Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Umarım hilelerde bir sıkıntı çıkmaz neredeyse 1 haftadır kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkmadı

Cehalet Mutluluktur
Süper Üye
Ödüller
9
8 HİZMET YILI
Evet beyler yine steam yaptı yapacağını ve hileler algılansada izleyip atsalarda hep owerwatch tarafından yasaklandınız (Oldukça Hatalı) Yazıyor. Testlerimle söylüyorum bunu peki şöyle bi durum var ee biz nasıl anlıcaz yöntem baist arkadaşlar

1-) Vac Olduğunuzu anlamak istiyorsanız ban yediğinizde aynı anda profile düşer..

2)Owerwatch ise 2-3 gün(1 haftaya kadar bile sürebilir )sonra düşer

Steam bunu neden yaptı bana kalırsa hilelerin algılanmadığını düşünüp kullanan kişileride banlamak anlıcanız iş karıştı vaziyet alın ben xcsgonunda detected olduğunu düşünüyorum .

Yemin ediyorum bi bok anlamadım, disleksi hastalığı falan mı var sizde arkadaş neden forumun yarısı bunun gibi yazıyor.

We Love TESLA ⚡️
Kurucu
Ödüller
15
8 HİZMET YILI
vacnet güncellemesi ile triger aimbot bunny hack algılanıyor artık.

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
bu banı çakma cs 1.6 daki gibi server olarak mı yiyorsun yoksa direk oyundanmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.