CsGo Hack Kodlama?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Bana bu konuda yardım edebilicek?Çok ciddiyim bende hafiften bu işe başlamak istiyorum eskiden 1 wolftü hack kodlamıştım ama oda 2 gün sonra fix yedi bidahada dokunmadım üstünden 2-3 yıl geçti herşeyi unutmuşum bana yardım edebilicek biri?
Belki yardım eden arkadaşla birlikte bir hile kodlarız neden olmasın :)

NOT:Csgo Hack Vardı Aklımda O Yüzden Buraya Açtım Konuyu.Yanlışsa Lütfen Bilgilendirin..
Csgo Değil Bütün Oyunlar İçin Hack Kodlamak İsterim Ama Yardıma İhtiyacım Var :)

Uzman Üye
Ödüller
4
Sosyal
öncelikle c++,c ,pointer,offset kullanımı konularını araştırman çok işine yarayacaktır

Uzman Üye
Ödüller
4
Dostum yapmak için en az 7 8 tane cs go hesabı lazım çünkü vac koruması olduğu için hesaplar çok kolay ban yiyor olan kendi hesabına olur inşallah yardım ederler

Banlı Üye
bende cs go hack kodlamak için çalışıyorum ama ben sadece izlemeli kodlayacağım için c++ öğrenmem gerek eğer wall hack falanda olacaksa c# bunuda öğrenmen lazım

in your area
Süper Üye
Ödüller
10
Yardım ederdim ama şu aralar yoğunum. Sinavlar var. Bir de bursluluga girecem. Dua edin arkadaşlar. Eğer burslulugu kazanirsam. Paranın yarısını sokak hayvanlarına bagislayacagim.

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Dostum bu konuda hevesli olmanı anlıyorum. Fakat ilk olarak sakin ol heyecan yapma. WallHack için c# yetecektir ama daha büyük hileler için c++ öğrenmek durumundasın. CS:GO için hiç bir yerden kopyala yapıştır yapma. Yapınca direk vac a düşersin. Kendi kodunu yazmak durumundasın. Baştan bir memorycontrolü yazman gerekli. Veya VAMemory var 2012 den beri fix yemedi onu da deneyebilirsin. Bu yolda yolun açık olsun başarılar dilerim. Sana direk yardım edemem kusura bakma sadece bunları diyebilirim. Benim de derdim başımdan aşkın zaten :D

Banlı Üye
Dostum bu konuda hevesli olmanı anlıyorum. Fakat ilk olarak sakin ol heyecan yapma. WallHack için c# yetecektir ama daha büyük hileler için c++ öğrenmek durumundasın. CS:GO için hiç bir yerden kopyala yapıştır yapma. Yapınca direk vac a düşersin. Kendi kodunu yazmak durumundasın. Baştan bir memorycontrolü yazman gerekli. Veya VAMemory var 2012 den beri fix yemedi onu da deneyebilirsin. Bu yolda yolun açık olsun başarılar dilerim. Sana direk yardım edemem kusura bakma sadece bunları diyebilirim. Benim de derdim başımdan aşkın zaten :D
reis gerekli açıklamayı yaptı konuyu kapatın

Seçkin Üye
hile kodlaamak kolay asıl onemli olan pointer bulmak

Seçkin Üye
Ödüller
6
Madem konu açılmış bende sorayım. Herkes doğuştan öğrenmez kodlamayı mesela sen nasıl öğrendin. CS:GO da basit bir wallhack yapıcaz diyelim bunu nereden öğrenebiliriz yardımcı olabilecek bir yer varmı yada bir video

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Madem konu açılmış bende sorayım. Herkes doğuştan öğrenmez kodlamayı mesela sen nasıl öğrendin. CS:GO da basit bir wallhack yapıcaz diyelim bunu nereden öğrenebiliriz yardımcı olabilecek bir yer varmı yada bir video
İlk olarak bolca yazı okuyun. Yabancı kaynaklar daha iyi ben almanca ve türkçe kaynakları araştırmıştım. Videoalr tabiki var ama direk csgo hack değil. Öğrenğin oyun içi menü için d3d hook ile alakalı, hile için memorycontrol ile alaklı videoalra bakın. Direk csgo hack yapımı yazarsanız düzgün bir şey bulamazsınız.

Üye
şu an elinde hile olan varsa paylaşabilirmi hileye ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

Banlı Üye
cs go da ban yememek istiyorsan vac vs. kendi hileni kodlayacaksın ve kimseye yaymıycaksın o hileyide en fazla 3 gün kullan sonra tekrar kodla böyle devam et fakat ilk kodladığın hileleri vaclı bir hesapta dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.