Csgo VAC Ban Yedim !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FaRzEtKi BuAşKı YaŞaMaDıKK
Onaylı Üye
Ödüller
7
CSGO XCSGO PRO KULANIYORDUM SADECE YOLDAŞ VE BASİT EĞLENCE GİRİYORUM ŞİMDİ VAC BAN YEMİŞİM NEDEN
?

:resim:

vac.png

vac2.pang.png

Son düzenleme:
Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Overwatch'a takılmadıysan videoya alınmış report yemişsindir

Banlı Üye
yoldaş owerwatcha düşüyor ztn

Süper Üye
Ödüller
6
Yetkililerin hile kullanıcılarını uyardığı gibi diğer oyuncuların sizi raportlamasıyla oluşan bir durum.Hileyle bir ilişkisi olduğunu düşünmüyorum.Belli etmeniz durumunda raportlanmış olabilirsin

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Hiç cs:go oynamamış birisi olarak,bukadarını biliyorum

Üye
yaw hileyi kullanalımmı kulllanmayalımmı biri diyor vac ban yedim biri deiyor yemezsin düzgün bir karar verin yeterrrr

Onaylı Üye
valla ben 3-4 ay önce kullandım keleş oldum bir şey olmadı

Onaylı Üye
Arkadaşlar. Hilede ban yiyen çoğu akıllı arkadaşımız. VAC Ban yediğini söylüyor. Halbuki belli etmediklerini söyleseler de insanlar Reportlanıyor ve reportlandıkları zaman Overwatch e düşüyor. Bu sebepten dolayı hesapları engel yiyor. Overwatch farklı oyuncular, görevliler tarafından oyuncunun maçı izlenerek karar verilen bir şeydir. Bu sebepten ban yersiniz. Hile de VAC Ban riski yok. Hileyi kullanmayı bilirseniz hesabınız engellenmez.

Kötü olan yerler değildir kardeşim, insanlardır.
Süper Üye
Ödüller
7
vac değil over yemişsin

Onaylı Üye
Ödüller
7
Arkadaşlar. Hilede ban yiyen çoğu akıllı arkadaşımız. VAC Ban yediğini söylüyor. Halbuki belli etmediklerini söyleseler de insanlar Reportlanıyor ve reportlandıkları zaman Overwatch e düşüyor. Bu sebepten dolayı hesapları engel yiyor. Overwatch farklı oyuncular, görevliler tarafından oyuncunun maçı izlenerek karar verilen bir şeydir. Bu sebepten ban yersiniz. Hile de VAC Ban riski yok. Hileyi kullanmayı bilirseniz hesabınız engellenmez.
tmm bende dedim neden yemiş olabilirim rank giremedim yoldaştanda ban yeniliyormuş

Uzman Üye
Ödüller
7
kardeşim orada vac ban yazmıyor overwatch ban yemişsin demekki adamlar seni reportlamış ve overwatch müfettişleri de hile oldugunu doğrulayınca ban yemişsin

HayvanSever
Süper Üye
Ödüller
8
Adam overwatch yemiş hala anlamayan cahil arkadaşlar olayı abartarak hileye kabahat buluyor.
Yoldaş ve rekabetçi overwatch oluyor abartırsanız yersiniz.
Basit eğlence - topluluk serveri oyunlarda report yerseniz yine ow riski artar

Önemli - Rekabetçi ve yoldaş da belli etmeden oynadığınız sürece VAC yemezsiniz !

Onaylı Üye
Ödüller
7
Adam overwatch yemiş hala anlamayan cahil arkadaşlar olayı abartarak hileye kabahat buluyor.
Yoldaş ve rekabetçi overwatch oluyor abartırsanız yersiniz.
Basit eğlence - topluluk serveri oyunlarda report yerseniz yine ow riski artar

Önemli - Rekabetçi ve yoldaş da belli etmeden oynadığınız sürece VAC yemezsiniz !
bende dedimki zaten olm rekabetçi girmedim neden vac yedim diye sordum

Admin
Ödüller
18
Overwatch tarafından oldukça hatalı yazıyor.Bak adamlar kırmızı yazı ile yazmış sen hala VAC diyorsun kardeşim.Çöp #kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.