• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

D.mod Başvurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By ŞaHaNe

Efsane Üye
Beğeni Puanı
2,238
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Adınız: [/FONT][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Mirhan[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Yaşınız: [/FONT][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]17[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Daha Önce Görev Yaptınızmı (Evet / Hayır) : [/FONT][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Evet[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit: [/FONT][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]3 -4 saat[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz:[/FONT][font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif] bu siteyi seviyorum üyelere yardımcı olacağım şimdi bile yardım ediyorum[/FONT]

efedev77

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Bence Hakediyor Akinci Amca Cok Yardimci Oldu

mirhan kardesim sana avatar yapiyimmi

efedev77

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Arkadas Gercekten Cok Hakedıyor Hep Benim Konularimda Yardim Ettigini Gordum...

Suan Adama Vermesseniz Adamin Hakkina Girersiniz Adam Sabahtan Aksama Banada Yardim Sabah 5 Ten Beri Ben Sayfadayim Goruyorum Hep Yardim Ediyor Online Olanlara Hep Bakiyorum AKINCI İllaki Acik Oluyor

By ŞaHaNe

Efsane Üye
Beğeni Puanı
2,238
efedev77' Alıntı:
Arkadas Gercekten Cok Hakedıyor Hep Benim Konularimda Yardim Ettigini Gordum...

Suan Adama Vermesseniz Adamin Hakkina Girersiniz Adam Sabahtan Aksama Banada Yardim Sabah 5 Ten Beri Ben Sayfadayim Goruyorum Hep Yardim Ediyor Online Olanlara Hep Bakiyorum AKINCI İllaki Acik Oluyor
Çok iyi sin be kardeşim yorumun için teşekkür ler

Beğeni Puanı
0
BENDE BİRŞEYLER PAYLAŞMAK İSTERİM AKLIMDA HERKEZİN KULLANABİLİÇEGİ ŞEYLER VAR İlgilenebilirmisin Akıncı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt