• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SpeciaL.exe

Moderator
Katılım
24 Ocak 2017
Mesajlar
1,224
Beğeni Puanı
397
:yazı:

Merhaba arkadaşlar, sizlere bugün piyasaya sürülen yeni bir oyundan bahsetmek istiyorum.DARWİN PROJECT.

Steam üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun şimdilik Türkçe'yi desteklemese de ileri zamanlarda Türk oyuncularında artış yaşanması durumunda eklenecektir.Oyunumuz 2016'dan bu zamana kadar artış gösteren ve göstermeye devam eden battle royale tarzında.
Hikaye Kuzey Kanada Kayalık Bölgesi'ndeki kıyamet sonrası bir manzarada gerçekleşiyor. Yaklaşan bir Buz Devri'ne hazırlık olarak yeni bir proje, yarı bilimsel deney,yarı canlı eğlence içeriyor. Buna "Darwin Projesi" deniyor ve 10 katılımcıya soğuktan kurtulmak ve hain bir arenada ölümle savaşmak için meydan okuyor.

Oynanış ve öğrenme süreci kolay ve kısa olan Darwin Project'in grafikleri de bir hayli dikkat çekici.Karakterlere ait farklı skiller stratejik olarak size ve rakiplerinize farklılıklar sunuyor.Oyun içerisinde level sistemi mevcut ve her level atladığınızda farklı türde silah skinleri kazanıyorsunuz.Şimdilik sadece bir haritası bulunan oyunda sadece 10 kişi ile oyuna başlayabiliyorsunuz.Oyun içerisinde yay ve balta olmak üzere iki silah mevcut.Harita üzerinden çeşitli deri,odun vs. toplayarak baltanızı güçlendirebilir kendinizi rakiplerden korumak için zırh,bot ve tuzak gibi materyaller elde edebilirsiniz.Harita da dolaşırken rastgele bölgelerde geyikleri öldürerek loot ve can yenileme gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Oyunda Electronic adında hava yardımı tarzında materyal bulunuyor, harita üzerinde rasgele spawnlanması ve herkes tarafından görülebilir olması sizi rakiplerinizle karşı karşıya getirebilir.Bu materyal ile görünmezlik,ışınlanma gibi özel yeteneklere sahip olabilir rakiplerinizden üstün bir şekilde oyuna devam edebilirsiniz.

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

:resim:

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


:calis:

Adsız.png


 
Son düzenleme:

Kaan6895

Onaylı Üye
Katılım
12 Ara 2016
Mesajlar
128
Beğeni Puanı
14
Yaş
18
Oyuna baktım güzele benziyor önerin için teşekkürler
bu oyun aşırı büyür yalnız farklı bir battle royal
 

w0nchb

Onaylı Üye
Katılım
18 Ocak 2020
Mesajlar
48
Beğeni Puanı
2
Yaş
20
güzel düşünülmüş bi oyun basarilarının devamını dilerim bro
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt