ALiS027

MemoryHackers da
Banlı Üye
Beğeni Puanı
241
Ödül Puanları
63
:yazı:
Merhaba arkadaşlar Ben ALiS
Bu konumuzda bilgisayarına DDR3, DDR4, Ram Takviyesi yapmak isteyen arkadaşlarımız yararlanması için bu konuyu açtım
Umarım Beğenirsiniz. Ürünleri almak veya bakmak isterseniz konunun en alt kısmında notlar bölümüne Link bırakacağım.
Eğer bir yanlışım olduysa veya öneriniz,isteğiniz olursa yorulara bildiriniz.

:özellik:

CORSAIR 4GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Single

Kapasite: 4 GB ( 1x4 )
Ram Tipi: DDR3
Bellek Hızı: 1600MHz
Cas: 9
Voltaj: 1.5V

Fiyat : 289 TL

:resim:

CORSAIR-4GB-Vengeance-DDR3-1600MHz-CL9-Single-Ram-8.jpg

:özellik:

ADATA XPG SPECTIRIX D41 TUF GAMİNG 8GB 3000Mhz SINGLE DDR4 CL16 RGB GREY PC

Kapasite: 8GB
Ram Tipi: DDR4
Bellek Hızı: 3000MHz
CAS: 16
Voltaj: 1.2V

Fiyat : 360 TL

:resim:

adata-xpg-spectirix-d41-tuf-gaming-8gb-3000mhz-single-ddr4-cl16-rgb-grey-pc-ram.jpg

:not:

ddr 3 ram ----> Buaraya Tıkla

ddr 4 ram ----> Buraya Tıkla

Eğer bir yanlışım veya isteğiniz öneriniz olursa yorumlara bildirebilirsiniz....

Son düzenleme:

baXen

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,238
Ödül Puanları
273
Başlığı değiştirip, konu içerisinde ki görselleri transparan yaparsan konu çok daha güzel olabilir. Ellerine sağlık dostum. :gelisirabii:

guetam

Üye
Beğeni Puanı
1
Ödül Puanları
3
ram bellek markası performansa etki etmez. o yüzden çok fahiş fiyatta almaya gerek yok diye düşünüyorum. geçenlerde samsung 4 gb bellek alıp taktım fiyatı 200 tl idi.

Beyaztas

nepenthe
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
49
Ödül Puanları
28
ram bellek markası performansa etki etmez. o yüzden çok fahiş fiyatta almaya gerek yok diye düşünüyorum. geçenlerde samsung 4 gb bellek alıp taktım fiyatı 200 tl idi.
Bir bakımdan haklısınız, haklı olmadığınız kısım ise mesela Corsair markasının soğutmalı RAM bellekleri bulunuyor bundan dolayı kalite istenebilir.

loFt

time doesn t heal anything ıt just teaches us how
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,455
Ödül Puanları
213
bence azda olsa farkeder özellikle corsairda

guetam

Üye
Beğeni Puanı
1
Ödül Puanları
3
Bir bakımdan haklısınız, haklı olmadığınız kısım ise mesela Corsair markasının soğutmalı RAM bellekleri bulunuyor bundan dolayı kalite istenebilir.
hayır kardeşim bu görüşüne katılmıyorum şöyle ki ; artık yeni sistemle üretilen bellekler çok fazla ısınma yapmadığı için soğutucuya gerek kalmıyor. tamamen görünüş için soğutmalı tercih edilebilir. hatta daha iyi bilgiler için google'dan soğutmalı ve soğutmasız bellek farkı yazıp bi araştır güzel testler var.

Beyaztas

nepenthe
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
49
Ödül Puanları
28
hayır kardeşim bu görüşüne katılmıyorum şöyle ki ; artık yeni sistemle üretilen bellekler çok fazla ısınma yapmadığı için soğutucuya gerek kalmıyor. tamamen görünüş için soğutmalı tercih edilebilir. hatta daha iyi bilgiler için google'dan soğutmalı ve soğutmasız bellek farkı yazıp bi araştır güzel testler var.
Teşekkür ederim bu güzel münakaşa için. Araştıracağım bu konuyu. İyi forumlar :)

kayserilee41

ᴇɴᴇs ʏɪʟᴅɪʀɪᴍ
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
41
Ödül Puanları
28
Resimler biraz büyük olmuş onun dışında o fiayata daha kaliteli Ram'lar var

onrrzr

Üye
Beğeni Puanı
1