• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Apocalipsis

Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,772
Beğeni Puanı
981
Dead Space The Nightmare Begins tamamen ücretsiz origin Origin haber origin indirim Popüler Dead Space Dead Space 1 Popüler Dead Space ucretsiz kütüphanenize Dead Space Origin Visceral Games playstation 4 Perception Cassie karakterin ücretsiz

:resim:
1518599530044.png

:video:
:not:
Bu fırsatı kaçırmak istemezsiniz.
Popüler Dead Space serisinin ilk oyunu olan ve, “The Nightmare Begins” sloganı ile hayatımıza giren Dead Space şu an Origin üzerinde tamamen ücretsiz. , Yalnız bunu yapmak için acele etmenizi öneriyoruz çünkü yapılan açıklamalara göre çok kısa bir süre boyunca bu fırsat değerlendirilebilir olacak. Eğer şimdi bu oyunu kütüphanenize eklerseniz de, sonsuza dek sizin olacak.
Şu an bilgisayarınıza erişiminiz yoksa, oyunu kütüphanenize ekleyemiyorsanız, çok fazla dert etmenize gerek yok çünkü orijinal Dead Space, aynı zamanda bir Origin Access oyunu. Yani eğer bu sisteme abone olursanız da, abone olduğunuz süre boyunca oyunu oynayabiliyorsunuz. Visceral Games ve EA tarafından ortaklaşa piyasaya sürülen; PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına sunulan ilk Dead Space, tüm bunları 2008 senesindegerçekleştirmişti. Eğer gerçekten güzel bir gerilim oyunu arıyorsanız, bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Dead Space hakkında daha önce de, “Eski Dead Space ve Bioshock geliştiricileri ile oluşturulmuş olan The Deep End Games isimli geliştirici ekip, bugün PlayStation Blog üzerinden PlayStation 4 oyunlarını duyurdu. Ekibin kreatif yönetmeni olan Bill Gardnertarafından paylaşılan yazıya göre, bu oyunun adı 8 ve PlayStation 4’e özel olacak. Birinci şahıs bakış açısından oynayabileceğimiz bu oyun, bizi Cassie’nin hikayesine götürecek. Fakat bu hikaye, öyle bildiğiniz hikayelerden değil. Çünkü Cassie görme özürlü ve hareket edebilmek için duyma becerisini kullanıyor. Bu karakterin oyundaki amacı ise, rüyalarına sürekli olarak giren kabusun sırrını çözmek. Oldukça heyecanlı, değil mi?” demiştik
Eğer siz de bilgisayarınız üzerinden bu oyunu sınırsız bir şekilde
ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız,Origin sayfasına gitmeniz, oradan da oyunu direkt olarak kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.ama origin yoksa kurup indirmeniz gerekiyor.
Zaten hepsi verecem link'te mevcut .

Origin Link==
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

 

Jacquelyn

Я смеюсь над справедливостью
Emektar Üye
Katılım
15 May 2017
Mesajlar
4,708
Beğeni Puanı
2,066
Oyun gayet güzel bu fırsat kaçırılmamalı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt