Death Note Anime İncelemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Katılım
13 Ocak 2018
Mesajlar
117
Tepki puanı
12
Yaş
27
6 HİZMET YILI
Çalışkan bir öğrenci olan Yagami Light lise son sınıf öğrencisidir ve üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır. Fakat dünyada yaşanan adaletsizlik, suç oranlarındaki artış ve diğer unsurlar onun hayatını sıkıcı bir hale getirmiş yaptığı herşeyden tat alamamaya başlamıştır buda ona karşı dünyayı bi hayli anlamsızlaştırmıştır.

Her gün zorunlu olarak gitmesi gerektiği okulunda ders esnasında Yagami'nin kafasını karıştıran birşey olmuş gökten bir defter düşmüştür ders bitiminde biraz korku ve heyacan içinde olsada merakına yenik düşüp defterin düştüğü yere gitmiştir. Defteri açıp göz gezdirdiğinde artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak ve olağanüstü olaylar yaşayacaktır.


İncelemem ise şu şekilde görüntü kalitesi ve çizimler eski tip çizimler olmasına rağmen gerçekten mükemmel insanlar gelişi güzel çizilip bırakılmamış gerçekçi bir şekilde izleyiciye yansıtılmış. Seslerde aynı şekilde üzerinde gerçekten çalışılmış sesler eksik veya fazladan efektler verilmemiş herşey tam yerinde diyebiliriz hatta bazen öyle bir kaptırıyorsunuzki sanki karakterlere bürünüyormuşcasına...

Yeni animelerden sonra belki birçoğuna kötü gelebilir ama Death Note gerçekten anime alanında bir klasiktir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.