• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Destiny 2 Anlatım, İnceleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koray

Nothing.
Süper Üye
Beğeni Puanı
36
destiny 2, destiny 2 indir, destiny 2 oyna, destiny 2 full, destiny 2 demo, destiny 2 anlatım, destiny 2 inceleme

:yazı:

Destiny 2 beta 18 Temmuz itibariyle
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
u konsol üzerinde ön sipariş ile satın alanlara açıldı. Bizler de vakit kaybetmeden kendimizi Destiny 2 içinde bulduk. Oyunun PC sürümü için düzenlenecek beta ise Ağustos ayında açıklacak. O zamana kadar Destiny 2 sistem gereksinimlerinin de açıklanması bekleniyor.

Destiny 2 inceleme (BETA) Neler değişmiş?
Destiny 2 büyük bir macera olmaya hazırlanıyor. 2014 yılında piyasaya sürülen ilk oyun akıllarda soru işareti bırakmıştı. Bungie'nin anlattığının yarısı kadar bile heyecanlı değildi oyun. Açık dünya yapısı çok kötüydü, her şey sadece grind üzerine kurulmuştu. Hal böyle olunca uzun süre oyunun çıkmasını beklesem de birkaç ayda Destiny'den soğudum.

Destiny 2 PC ne zaman geliyor?
Destiny evreninde zindanlar bildiğiniz gibi Strike görevleri. Genellikle Raid hazırlığı yapan oyuncuların en sağlam eşyaları bulduğu yer Strike'lardır. Destiny 2 beta içerisinde The Inverted Spire adında tek bir görev bulunuyor. Venüs üzerinde geçen bu macera Cabal ordusuyla başlıyor ve eski dostumuz Vex mimarileri içerisinde sona eriyor. Strike'ın oldukça katmanlı ve yüksek zorluk seviyelerinde terletici olduğunu söyleyebilirim.

:resim:

:video:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt