• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

DİĞER wolftü HİLELER NİYE ÇALIŞMIYOR [ÇÖZÜMÜ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ven0MWyper

Not male It*s er kişi
Süper Üye
Beğeni Puanı
577
MERHABA ARKADAŞALR BİLDİĞİNİZ ÜZERE WOLFTEAMİN YENİ YAMASI ÇIKTIĞI ANDA DWORD VİP HACK FİX YEDİ VE DİĞER HİLELER ÇALIŞMAZ OLDU... BEN NETTE UZUN BİR ARAŞTIRMA YAPMAMIN SONUCU ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM... ÖNCELİKLE C/lowgame/WolfteamTS/Img Klasörü içindeki cshell ve object isimli dosyaları SİLİN VE DİĞER HİLELERİ KULLANMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ... :) ...

DİNLEYEN
                                 HERKESE ŞİMDİDEN
                                            TEŞEKKÜRLER :)

Reggieri2

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
kardeşim şimdi artık onlar sana hiçbir şekilde hiçbir işe yaramayacak çünkü wolftü yeni sürümündeo iki dosyayı kaldırdı artık o ikisi olmadan çalışıyor yani artık onlar çöp ve yeni sürümdede işine yaramayacak çünkü büyük ihtimal yeni sürümde onlar olmayacak zaten eskidende her sürümde yenisini veriyorlardı yani sil gitsin onları...

ven0MWyper

Not male It*s er kişi
Süper Üye
Beğeni Puanı
577
ben sildim yanlışlıkla zaten bende onları bulmak için nadere başvurcaktım onlar yaramıyormuş dediğiniz iyi odlu saolasınız :) artık lamerlerin hilesinin bir müddet kullanıcaz :) SAOLUN BEYLER KONUYU DÜZENLEDİM :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt