Dil yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
İngilizce'yi %65-70 biliyorum konuşulanları anlıyorum fakat ben tamamını [kalıcı] şekilde öğrenmek istiyorum daha önceden bir şekilde öğrenenler taktik ya da nasıl yaptıklarını anlatırsa çok mutlu olurum :)

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Bol bol altyazılılı film izle.Alt yazıyı fazla takip etme,diyaloglara odaklan
Ve tabii ki: Oyun oyna :d

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Dua falan et o zaman ne bileyim hazır Ramazan ayındayız
Lafı açılmışken herkese hayırlı ramazanlar

Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Eğer dilini geliştirmek istiyorsan dil kursuna gitmeni öneririm. Ama onun haricinden bol bol altyazılı film izle, oyun oyna, bulmaca çöz, metin çevir

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
İngilizce'yi %65-70 biliyorum konuşulanları anlıyorum fakat ben tamamını [kalıcı] şekilde öğrenmek istiyorum daha önceden bir şekilde öğrenenler taktik ya da nasıl yaptıklarını anlatırsa çok mutlu olurum :)
65 nı ogrenmıssın o kadar yeter bence ben 1 ını anca bılyorum :D yoksa kodlmaya coktan baslardım :D

Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
Tabiki de yabancı diziler izlemeli ve bilgisayar oyunların dillerini ingilizce olarak oynamalısın bağzı oyunlar gerçekttende geliştiriyor !

Süper Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
minecrafttan öğren :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.