Discord Kullanıcılarının Çok İstediği Özellik Sonunda Geldi !

Bu Özellik Sizce Güzel Mi ?

  • Evet Güzel Olması İyi Olmuş

  • Hayır Olmasada Olurdu


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LazHayalet

Instagram : @memoryhackersorg ♥
Emektar Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
3,972
Beğeni Puanı
2,133
discord,discord güncelleme,discord klasör,discord özellik,discord sunucu,discord oyun,discord sohbet,memoryhackers,lazhayalet,deathsilence,
Çoğunlukla takım oyunlarında kullanılan en popüler sesli iletişim platformu Discord, kullanıcılarının çok istediği bir özelliği sonunda bugün yayınladığı güncelleme ile getirdi. Artık tüm sunucularınızı klasörlere ayırabileceksiniz.

Nasıl Mı ?
Discord’u aktif kullanan birisiyseniz muhtemelen yalnızca bir sohbet sunucusunun üyesi değilsiniz. Hayranı Olduğunuz Youtube'ye Video Çekip Paylaşan veya Twitch'de Canlı Yayın Yapan Sevdiğiniz Yayınların Sunucularına Girip Onlarla Sohbet Etmeye Oyun Oynamaya Çalışırsınız.
İşte Bundan Dolayı Bu Özellik Tam Size Göre Olmuş Diyebiliriz Youtube Kanallarının Sunucularını Ayrı Klasörde Twitch Canlı Yayın Yapanların Sunucularını Ayrı Klasörde Yaparak Artık Sol Tarafta Hangi Sunucu Nerede Aramak Yerine Daha Kolaylıkla Bulmanız İçinde Kullanabilir.


Yukarda Verdiğim Örneği Daha İyi Anlatmak Gerekir İse ;

Bir oyun sunucusuna katılırsınız ardından birkaç arkadaş edinirsiniz. Bir bakmışsınız edindiğiniz arkadaşların birkaçı ile ayrı bir oyun için farklı sunucu kurmuşsunuz. Aynı zamanda sevdiğiniz yayıncıların sunucularına da girmeniz gerekebilir.
Genel olarak zamanla tüm sunucular birbiriyle karışmaya başlar. Hiçbir zaman ilk seferde doğru sunucuya tıklayamaz olursunuz. Bu sorun, sadece sizin yaşadığınız bir sorun değildi. Discord kullanıcıları, bu sorunu uzun zamandır dile getiriyorlardı.
Bugün Discord’un yayınladığı güncelleme ile birkaç performans iyileştirmesi dışında kullanıcıların büyük istekle beklediği sunucuları bir klasörde birleştirme özelliği de getirildi. Artık takip ettiğiniz yayıncıların sunucularını, farklı oyunlarda içinde bulunduğunuz toplulukların sunucularını, arkadaşlarınızla oluşturduğunuz tüm sunucuları diğerlerinden ayırmak için hepsini klasörler hâlinde kategorize edebilirsiniz.Güncellemede getirilen bu özellik, hem mobil hem bilgisayar platformlarında bulunacak. Windows kullanıcılarının ekran paylaşımının geliştirilmesi ve işlemci ve RAM kullanımının azaltılması da güncellemeyle gelen sevindirici yenilikler arasında yer alıyor.


Konu Üstündeki Ankete Katılmayı Unutmayınız :)
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt