• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Çalışmıyor Dota 2 Camera Zoom Hack [No Ban]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murrat256

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Evet başlıkta belirttiğim üzere dota2'de zoom hack yöntemi bulmuştum(başka yerden) hala kullanıyorum sizle paylaşayım dedim forumda dota2 için konu açılmamış çokta iyi oldu çokta güzel oldu taam mı :D Hileyi 1 kere yapınca GÜNCELLEME GELENE KADAR kalıcı olur gelirse tekrar yapmanız gerekir anlatıma geçelim artıkın.

MALZEMELER
1 adet Steam(hesabıyla birlikte)
1 adet Dota 2
1 adet NotePad++(link vermiyorum vürüs mürüs uğraşamam internetten indirirsiniz)

HAZIRLANIŞI
Steam hesabınızı NotePad ile karıştırıp püre kıvamına gelene kadar kısık ateşte kaynatın :(
(tamam bu komik değil)

RESİMLİ VE SÖZLÜ ANLATIM

1- Steam seçip sağ tıklayın.

2-steamapps klasörüne girin.

3-common klasörüne girin.

4-dota 2 beta klasörüne girin.(burda sizde başka oyunlar olabilir buda size koyabilir bilmiyorum yani bende bir tek dota olduğu için yok olabilir buda bana koyabilir oda sizi ilgilendirmez)

5-game klasörüne girin.

6-dota klasörüne girin.

7-bin klasörüne girin.

8-Burda sisteminize göre uygun olan klasöre girin örneğin benimki 64bit. (bilmiyorsanız öğrenin öyle girin onuda yapamıyorsanız bir sonraki adımları iki klasör içinde uygulayın)

9-Öncelikle client.dll dosyasının bir kopyasını alın, herhangi yanlış bir duruma karşılık bu önlemi alın. client.dll dosyasına sağ tıklayın ve Edit with NotePad++ seçeneğini tıklayın.

10- Ctrl + F yapın. Önce arama yerine "1134" yazıp "Sonrakini Bul" yazan yere tıklayın.Sol altta buldu gördüğünüz üzere belki sizde sol altta olmaz sonra afallamayın.

11-Burdaki "1134" sayısını "1450" yapın ve yukardan kaydet sekmesinden kaydedin ve kapatın. "1450" yapmanızı tavsiye ederim ben bunu iyi buldum ama siz 1300 1500 1700 filan yapabilirsiniz yani şu bayan şu şekil bu bayan bu şekil herkesin kamera uzaklığına kimse karışamaz deneyerek size uygun olanı bulun artık siz.

Evet arkadaşlar olay budur oyuna girince kameranın daha uzaktan gösterdiğini gözlemleyebilirsiniz bu sayede etrafa daha rahat hakim olursunuz özellikle uzak dövüş kahramanlarıyla iyi iş yaparsınız.
1-2 kişinin sırıtmasına vesile olduysam ne mutlu bana hepinize kolay gele.
(Özel paint dersi vermiyorum lütfen bu konuda ısrar etmeyin öm atmayın :D :D)

sinansylrr

Üye
Beğeni Puanı
1
Bu kadar Kolay Olabileceğini Sanmazdım :WQE:EWQWQE:

Çalışıyorrrr

murrat256

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
La açın neyle açıyosanız bişey olmaz ya kopyalayın ilk dosyayı çok çok bişey olursa değişirsiniz eskisiyle :D Başlığı düzelttim reis saolasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt