DOTA 2 NADER11NDEU RAGE TO RUSSIAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
24
8 HİZMET YILI

Mevzuyu anlatmak gerekirse; hero seçme ekranı geldiğinde dotada şöyle bir mevzu var. Mini mapta gitmek istediğin laneyi, ormanı seçebilirsin, ve heroyu seçmeden hangi heroyu seçebileceğini gösterebilirsin. Bu sayede takımınla konuşup, herkes istişare ederek birbirine fikirlerini belirtebilir ve takım için en uygun olan formasyon seçilir. Ben "PUDGE" herosunu işaretleyip roama gideceğimi belirttim. Kimse itiraz etmedi. Zaten DOTA 2 de anancı türk veletleri bulamazsın, yabancılarıda bulamazsın. Çoluk çocuk oynamıyor 20 yaş üstü oynuyor bu oyunu genellikle, diğerlerine zor geliyor çünkü. Her neyse, kimse itiraz etmedi, ilk picki ben attım, yani pudgeyi seçtim. Sonra alttan bir RUS Gavatı Im gonna feed , because u stole my pudge. Dedi. Yani feedleyeceğim çünkü pudgeyi çaldın. Ama bu a.. evladı hiçbir şekilde oyun başladığında pudge oynamak istediğini yada roam gitmek istediğini belirtmedi. Daha sonra ya benimle heroyu değiştirirsin yada feedlerim dedi oyun başlayınca, bende Natural Prophet oynayamam istersen feedle dedim. Onun oynadığı heronun ışınlanma özelliği var. ******** daha 1.saniyede oyun yeni başlamışken daha creepler çıkmadan adamların baseye ışınlanarak feedledi. Olayda burda koptu, adamın feedlemesi benim için problem değildi. Basede afk kaldım bekledim. Ama top laneye giden gavat oğlu gavat VOID adlı hero, pudge report dedi. Neden diye sorduğumda afk sin ondan dedi. Dedim amın evladı adam feedliyo bu oyunu oynamanın amacı yok, olsun genede reportlayacağım dedi. Ve güzel bir rage videosu sizlerle. Bol bol piece of shit içerir. Kolay gelsin, iyi seyirler.

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Gecelik Dozumu aldım Eywallah

Son düzenleme:
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Bu Ruslar Her Oyunda Aynı Ne Kadar Sövsende Küfretsende Gene Bildiklerini Yapıyorlar

aka panic.rs
Kurucu
Ödüller
21
Sosyal
8 HİZMET YILI
DELİR KUDUR I LOVE RUSSIAN GIRLSSSSSS

Seçkin Üye
Ödüller
8
7 HİZMET YILI
Ben işte bu yüzden dotayı bıraktım.

Griffin Premium
Ödüller
11
Sosyal
7 HİZMET YILI
lanet olası ruslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.