Dünden bugune neler degişti ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
evet arkadaşlar elimden geldigi kadar sizlere dünden bugune neler degişti onu anlatmaya çalışıcagım okumayada bilirsiniz belki birilerine örnek olur belkide olmaz emin degilim aklıma gelmişken yazmak istedim
ozamanlar sene 2007 KNIGHT ONLINE diye bir oyun var oynayan o nesil'in %95 şuan sanayide çalışmak zorunda bırakıldı çünkü hayatını maf etti :) oyunu tanıdık tanıdım tanıyali hayatımda çok sey degişti ne olduysa zaten o oyunda oldu ozamanlar böle hilenin hurdanın yeni çıkmış zamanları pek yaygın degil yapabilen az insan var bulmak zor bulsan bile nasıl kullanıcagını bilmiyorsun şimdiki iki aim bot aç tara degil yani neyse baktım ortada bi KOXP diye bişiler dönüyor nedir ne degildir diye bakınıyorum o zamana kadar 1 yıl geçti ben daha hile hurda bulamadım kullanıcak bir tane siteye denk geldim ne gördüysem orda gördüm yapan var bir veya iki kişi ama sadece mesaj sayıları yüksek kişiler kullanıyor örnek : minimum 500 mesajın olcak herkeze'de vermiyorlar post sınırları falan havalarda uçusuyor kendi içine kapanık bir forum neyse sıkmak istemiyorum orada takıla takıla artık ama hiç yorum yazmıyorum sadece okuyorum adamlar proje hakkında bişi soruyor hemen özel mesaj'dan gönderiyorum muhabbeti var dışarıya bişi yok yani sonra visual basic 5.0 linki paylasıldı onu daha önce duydum akrabalarımda yazılım işi ile ugrasanlar var biraz araştırma yapınca hile denen illet bununla yapılıyor ama bilgi gerekiyor diye bişi cıktı forumda kimseye bişi demeden akrabama anlattım bu durumu dedim ki ben hile yapmak istemiyorum bana bu programın nasıl işledigini ögret diye Bilenler bilir visual basic kitabı vardı ozamanlar şuan hala varmı bilmiyorum açtım okumaya basladım aman yarabbi çince geliyor yazılar bana okuyorum ordan yapmaya calısıyorum programa ilk baslama adımı merhaba dünyadır verdirilen ilk mesaj budur neyse ara yüzüne hakım olmaya basladım timer nerde textbox nerde checkbox nerde falan sonra ilk macro botumu yaptım oyunda uzun ugraslar sonucu birazda destek aldım akrabamdan ama nasıl destek tutup kodu vermiyor yada yazmıyor durumu bana anlatıyor şöyle şöyle yap diye o kadar oldu olmadı oldu olmadı derken ilk macro mu yaptım 1-8 kadar skill dizilimi var en serileri okcuydu o ozaman basic skilden Z mob seç R skil attırıyorum macro botumda bide mana pot bastırıyorum yapabildiklerim bunlar sonra ben bunu forumdan paylastım ilk macro botumu çıkarttım diye tasarım namına hiç bişi yok he kuru kuruya kara düzen allah ne verdiyse koydum paylastım hayırlı olsunlar falanlar filanlar tabi bende gaza geldim daha fazlası neden olmasın diye gene macro bot adı altında geliştirmeye calısıyordum tak bi mesaj geldi sitenin görevlisinden rütbesi CODER daha coder ne bilmiyorum ha msn falan vardı verdi işte konusuyoruz projemi istedi verdim nasıl yaptın ne ettin dedi anlattım o adam benım elimden tuttu inanın onun yaptıgını babasının oglu yapmaz adam benımle sabahlara kadar ugraştı ama gene kod vermiyor mantık ögretme peşinde sana kopyala yapıştır yasak dedi oyunda paket göndermeler falan var ben bilmiyorum sonra adamında destegi ile ilk bypassı yaptım oyun dosyasını buluyup onun launcher'ini seçip aç butonuna basıyorsun oyun açılıyor arkasından hile menüsü geliyor d3d degil he normal form1 sayfası münü barlarım falan var işte zamanlı saldırılar işte atak saldırıları gibi gibi artık paket okumayı biliyorum oyundan aldıgım güncel paketleri paket sender ile gönderiyorum falan pointerlerde takılıyordum arada destek veriyordu hiç bir zaman forumdan pointer istedigimi hatırlamıyorum neyse yaptım ettim onuda paylastım ilk atak botum diye botun daha dogru dürüst ismi yok ATAK BOT sonra adam forumda banlandı kavga çıktı küfür falan etti banlandılar ordan ban yedigi için adam elini ayagını benden çekti takıldıgım yerlede sorucak insanımda kalmamıştı artık tek başımaydım ve oyunun güncellemeleri geliyordu ben 20 dakikada güncellicegim botu 3 günde güncelliyordum :) acemisin yapamıyorsun adamın yazdıklarını çizdiklerini ben not defterine yazıp takıldıgım yerde okurum diye kaydetmiştim ordan bakıyordum bu arada yıllar geçiyor artık ciddi manada ilerlemiştim bu işte sonra iftiralar havalarda ucusmaya basladı işte botta keylogger var virüs var şu var bu var falan çok sinirlenmiştim ve yemin ettim bir daha kimseye yardım etmicem diye o mantıkla ilerleyip kafama koydugum oyunda botlar çıkartmaya basladım hep kendime çalıştım yıllar geçti üstünden kendimi tanıtırkende söyledim ünv mevzunuyum diye yıllar geçti ama bu yasananları hiç bir zaman unutmadım hani bir çok şey ögrenmiş olabilirim java c# falan diye ama benım gözümde en degerlisi o geçen yıllarda yaşadıklarımdır bence bir şeyi başarmak istiyorsanız en önemlisi azimdir kafaya koymaktır ben buna inanıyorum allah gönlünüze göre versin ben çok istedim oldu insallah sizlerinde istedikleri olur not olarak şuan siberi ögrenmenin peşindeyim ders görüyorum hayırlısı bakalım iyi forumlar :)

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Sen nasıl bir kralsın:)

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Siberden kastın nedir açaba biraz daha açarmısın merak ettim

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Cryptr Forumunu Unutmam Asla.

Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Aga baştan sona kadar okudum. Böyle güzel bir hikayeyi bize heyecan ile okuttuğun için teşekkürler :D

● вιя єƒѕαηє ●
Süper Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
1 günde neler olmuşta haberimiz yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.