• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

DWORD 6.7.4.1 HATA ÇÖZÜMÜ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ven0MWyper

Not male It*s er kişi
Süper Üye
Beğeni Puanı
579
ÖNCELİKLE HERKESE HAYIRLI SABHLAR ARK. ŞİMDİ SİZLERE DWORD NEDEN AÇILMIYOR SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ GÖSTERCEM :)
ÖNCELİKLE Dword_6.4.1 rarı indirdik sonra içindeki MHads ı çalıştırıp WolfteamTS yolu seçtikten sonra 

BURAYA DİKKAT: MHLoader ı yönetici olarak çalıştırıyoruz mesela Şuan Oyundayım hileyi açtım 1 defa 2. defa açışta sorun yaşıyorsanız
öncelikle oyuna girmeden MHads ı yeniden yönetici olarak çalıştırın 1. defa seçtiğiniz MHAds den WolfteamTS yolu seçili olcak ileri diyin MHLoaderı çalıştırdıktan sonra Sitedeki ********** Tıklayın Sonra Oyuna Girin [BU ARADA SADECE CHROME DA OLUR DWORD :]

HERKESE TEŞEKKÜRLER :)

İoz ABİMDEN ANLATIM
                                                                                                         <3

ven0MWyper

Not male It*s er kişi
Süper Üye
Beğeni Puanı
579
Onları Sİl Onlar Çöp Onlar Yok diye oyuna girmiyorsan oyuna gir bir şey olmaz :)

Luacals

Üye
Beğeni Puanı
0
KARDEŞİM NOT DÜŞERİM BENİM KONUMDAN ALINTI BENİM KESİN ÇÖZÜMLÜ BİDE MENÜSÜ GELMEYEN DİRECTX 11 VE 9 U YUKLESINLER !!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt