• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

DWORD 6.7.4.1 HATA ÇÖZÜMÜ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ven0MWyper

burayı boş bırakmayalım
Süper Üye
Beğeni Puanı
589
ÖNCELİKLE HERKESE HAYIRLI SABHLAR ARK. ŞİMDİ SİZLERE DWORD NEDEN AÇILMIYOR SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ GÖSTERCEM :)
ÖNCELİKLE Dword_6.4.1 rarı indirdik sonra içindeki MHads ı çalıştırıp WolfteamTS yolu seçtikten sonra 

BURAYA DİKKAT: MHLoader ı yönetici olarak çalıştırıyoruz mesela Şuan Oyundayım hileyi açtım 1 defa 2. defa açışta sorun yaşıyorsanız
öncelikle oyuna girmeden MHads ı yeniden yönetici olarak çalıştırın 1. defa seçtiğiniz MHAds den WolfteamTS yolu seçili olcak ileri diyin MHLoaderı çalıştırdıktan sonra Sitedeki ********** Tıklayın Sonra Oyuna Girin [BU ARADA SADECE CHROME DA OLUR DWORD :]

HERKESE TEŞEKKÜRLER :)

İoz ABİMDEN ANLATIM
                                                                                                         <3

ven0MWyper

burayı boş bırakmayalım
Süper Üye
Beğeni Puanı
589
Onları Sİl Onlar Çöp Onlar Yok diye oyuna girmiyorsan oyuna gir bir şey olmaz :)

LmaR

Bilinmiyor
Efsane Üye
Beğeni Puanı
777
Beyler Bnde Bi Sorun Olmadı cshell falan zaten hileyle girince otomatik gidiyo ımg ye :)

Luacals

Üye
Beğeni Puanı
0
KARDEŞİM NOT DÜŞERİM BENİM KONUMDAN ALINTI BENİM KESİN ÇÖZÜMLÜ BİDE MENÜSÜ GELMEYEN DİRECTX 11 VE 9 U YUKLESINLER !!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt