• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Dword 6.7.4.1 Wait Hatası %100 çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Luacals

Üye
Beğeni Puanı
0
Selamun Aleykum Arkadaşlar Millet veya Bir Kaç Kişi Wait Hatası Alıyor Bunu Çözümü

1 - hileyi açın yönetici olarak sonra site açılır hala wait diyor dur kesinlikle hileyi kapayın ama siteyi kapamayın sonra hileyi bidaha acın gene site açılır sonra ****** onayı gelmesi lazım eğer buda olmazsa 2 ye bakın

2 - GENE OLMADIYSA 3 BU SEFER 2 GOOGLEMİZ ACIKTI GOOGLEYİ KAPICAZ HİLE ACIK KALCAK VE 3 GOOGLEDE BİZ KENDİMİZ SİTEYE GİRECEGİZ 

NOT : BİR REPPİ VE DESTEĞİ ESİRGEMEYİN HALA YAPAMAYANLAR YORUM 

BU ARADA GENE OLMAZA SİTEDEN YENİDEN YÜKLEYİP YAPIN AYNI UYGULAMALARI

EĞER BUNLARDA OLMASA MH LOADERE 3 KEZ FALAN HIZLI ACIN 1 İSİ OLUR OLAN GOOGLEYE ****** BASIN KEYFİNİ CIKARIN

talhavurgn

Üye
Beğeni Puanı
0
kardeşim ikisini de denedim sildim tekrardan yükleyip denedim hala aynı sorun var

Luacals

Üye
Beğeni Puanı
0
KARDEŞİM BENDEDE VARDI 4 5 KEZ MH LOADERİ AYNI ANDA AC OLURRRRR BENDEDE OLUYOR HALA AMMA 4 5 KEZ ACINCA 1 İSİ ONAYLANIYOR OYUNDA OYNUOM SUAN :)

talhavurgn

Üye
Beğeni Puanı
0
eyvallah kardeşim bide ****** onaylandıktan sonra oyuna girdiğinde hile inject olmuyor onaylanmış bir şekilde waiting wolftü yazıyor oyunda açılmıyor bi bilgin varmı

necatiarguz

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
11
lan 3 5 tanede hani oluyodu rahat 20 tane acmışımdır hiç bi işe yaramadı
maosu kontrol edemedim ondan sonra :D

Luacals

Üye
Beğeni Puanı
0
talhavurgn' Alıntı:
eyvallah kardeşim bide r€klæm onaylandıktan sonra oyuna girdiğinde hile inject olmuyor onaylanmış bir şekilde waiting wolftü yazıyor oyunda açılmıyor bi bilgin varmı
HMMM KARDESİM MLSF KOREDE DENEDİM :: COK GÜZEL TÜRKDE GECERSİZ SÜRÜM DİYOR BENCE YENİDEN DENE

necatiarguz' Alıntı:
lan 3 5 tanede hani oluyodu rahat 20 tane acmışımdır hiç bi işe yaramadı
maosu kontrol edemedim ondan sonra :D
KARDESİM MİLLETE OLUYOR DENE UYGULAMALAR GERCEK HADİ İYİ GECELER

necatiarguz

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
11
AHAHAHAHA BU SANA EYVALLAH DİENİMİ DİOSUN Bİ BAK BAKİM NE YAZMIŞ lOGİN : WAİTİNG DİE Bİ HATA ALIOMUŞ ZTN SENN DEDĞİNDE HATA DEĞİŞİO YAPINCA
AMA YİNEDE HATA HATA DIR ANLİCAN Bİ BOK BECERDİĞİN YOK . BİZDE YALAN YOK KARDEŞ YAPAN VARSA SÖLESİN BİDA MSJ YAZMICAM SÖZ !

Luacals

Üye
Beğeni Puanı
0
necatiarguz' Alıntı:
AHAHAHAHA BU SANA EYVALLAH DİENİMİ DİOSUN   Bİ BAK BAKİM NE YAZMIŞ lOGİN : WAİTİNG   DİE Bİ HATA ALIOMUŞ ZTN SENN DEDĞİNDE HATA DEĞİŞİO YAPINCA
AMA YİNEDE HATA HATA DIR ANLİCAN Bİ BOK BECERDİĞİN YOK . BİZDE YALAN YOK KARDEŞ YAPAN VARSA SÖLESİN BİDA MSJ YAZMICAM SÖZ !
KARDEŞİM BOŞ YAPMA DENENDİ SENİN PC BOKSA BEN NAPAM BOŞA BOK ATMA DEFOL GİT

necatiarguz

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
11
kardeşim pc de suc yok sen kendinde oluyosa yap . ama nie %100 çözüm yazıosun konunun başına
lan kimsenin sorununu çözmedin . ben bu konunun silinmesini arz ediorum adminlerden
yanıltıcı ve sahtekarlıktan şikayetçiyim ?!?!?!?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt