• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Dword Hack HATA! MEMORİ WAİT TAKILDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beğeni Puanı
0
ARKADAŞLAR BOŞ KONU DEĞİL 3 SAAATİİR UĞRAŞIYORUM ŞU HİLEYİ YAPMAK İÇİN 1 SAAT IDM İNDİRİP CRAK KURMAYLA
GEÇTİ 1 SAAT HİLENİN ÇIKMASI 1 SAATTİR DE wolftü WAİT DEMESİNİ BEKLİOM RE KLAMLARA TIKLIOM TIKILIOM
BİŞEY İFADE ETMİO TAKILDI BOŞ KONU DEĞİL YETKİLİLERE SESLENİYORUM ARTIK USANDIM
Bİ ÇARE Bİ ÇÖZÜM BULUN BURDA KAN TER İÇİNDE KALDIM :(

KadirBey

Üye
Beğeni Puanı
0
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif]WAİT hatası bendede var kardesim ilerlemiyor [/FONT]

necatiarguz

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
11
kardeşim hileyi tekrar indir sendeki eski versiyon bunda idm gereklmi
ha bide lucals bi işe yaramıyo senn dediklerin milleti yorma boşuna .
arkadaşlar hesabınızdan cıkış yapın sonra hileyi acın sonra google yi kapatın tekrar kendiniz girip siteye giriş yapın ben denedim bu şekilde oldu . denmekte fayda var

bekir2424

Üye
Beğeni Puanı
0
Arkadaşlar ben herşeyi yaptım fakat oyuna girince menü gelmiyor ne yapcam

ExAmiral0q

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Beyler mh yi yöneici açın eğer google açılmassa başak browser açılırsa kapatın kendiniz googleden memory hackerse girin üyelinizi girin o sarı olur sonra e
konuların üsünde 1 tane ****** var ona basın crl ile basmayın olmazz

Luacals

Üye
Beğeni Puanı
0
BEYLER http://memoryhackers.org/konu-dword-6-7-4-1-wait-hatasi-100-cozum.mh?page=5 ÇÖZÜMÜ

ezgi3231

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Bak şimdi 1- google chrome'a gir. Ayarlar a gir en alta gel ama gelişmiş ayarlara tıklama orda varsayılan tarayıcı olarak google chrome olsun'a bas. 2-MHlodaer i yönetici aç google chromeden memoryhackers.org açılcak. eyer hala waiting diyorsa hileyi ve chromeyi kapatmadan MHloader i yeniden aç 2. açışında muhtemelen olması lazım olmuyosa tekrar yönetici aç hangisinde olduysa diyer mhloaderleri kapat olan mhlodaeri yani sarı yazılar yazını kapatma. Eyer hala olmuyosa hileyi yeniden indir. 3-sitenin üstündeki ******* tıkla sonra chromeyi kapat wolfa gir. Yazana kadar canım çık inş yardımcı olabilmişimdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt