• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

DWORD HACK HATA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaanBey07

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
WT Dword Hack'da Jump Hack Açınca Ve Kapatınca Jump Hack Hala İşliyor CauS nader11ndeu maskelihileci LeftSpace Bu Hatayı Düzeltmenizi İstiyorum

mamican111

Üye
Beğeni Puanı
0
kardesim bende insert tusu gelmıor cozumunu bilen https://www.facebook.com/profile.php?id=100009783330927 beni eklesin ve cozumunu söylesin direxct9 11 yükledim yine olmadı

KaanBey07

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
mamican111' Alıntı:
kardesim bende insert tusu gelmıor cozumunu bilen https://www.facebook.com/profile.php?id=100009783330927 beni eklesin ve cozumunu söylesin direxct9 11 yükledim yine olmadı
Mami format at düzelir mantigi türk :p

ioz

去他妈的自己
Kurucu
Beğeni Puanı
1,621
##### KONU KAPATILMA NEDENLERİ #####
  • Hile paylaşımlarında güncel video zorunludur.(Konunun açıldığı tarihte çekilmiş olmalı.)
  • Virüs Taraması olmayan konular silinir kullanıcıya 1 Hafta Ban atılır.
  • Hile rar dosyasında kesinlikle şifre olmamalıdır. Şifre olduğu için rar a virüs taraması yapılamıyor.(Virüs olsa bile temiz çıkıyor yanıltıcı oluyor.)
  • Virüs taramasında url taraması geçersizdir.Doğru olmayan sonuçları yansıtıyor.Kullanıcının konusu silinip 1 hafta ban atılır.
    Kazanç getiren link kısaltma sistemlerinin kullanılması yasaktır(Adf linktl vs.).Bunu yapan kullanıcıya sınırsız ban atılır.
  • Konu içinde hile programının herhangi bir yerinde memoryhackers. Com dışında başka site ismi var ise kullanıcıya sınırsız + Hwid Ban atılır.
  • Konunuz düzenli anlaşılır olmalıdır ve tamamen alıntı olan konu silinir.
  • Dosya ve video uploadı size ait olmalıdır.Konu açılış tarihiyle aynı olmalıdır yani.
  • Hile site ait değilse konu altına alıntıdır yazmalısınız.
  • Hile konusu açan herkes bu kuralları okumuş sayılır ve hile konusu açan herkes bu kurallardan sorumludur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt