• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

dword hack yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buraktahir

Üye
Beğeni Puanı
0
beyler şimdi mhloader i acıyorum site acılıyor sonrada siteye adımı şifremi yazıp giriş yapıyorum sonra ******* tıklıyorum ama mhloaderdeki yazı hayla kalıyor yeşil olmuyor kırmızı olarak duruyor

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,677
Google chromeyi varsayılan tarayıcı olarak ayarladınız mı ayriyetten o yazının kırmızı değil ilk olarak sarı olması lazım :D

CauSXOXO

We Love TESLA ⚡️
Kurucu
Beğeni Puanı
889
3-4 TANE SEKME AÇIP ORDAN MEMORYHACKERSE GİR SEKMELER ARASI GEÇİŞ YAP SARI YAZININ GELMESİ LAZIM

Beğeni Puanı
0
Nader11ndeu' Alıntı:
Google chromeyi varsayılan tarayıcı olarak ayarladınız mı ayriyetten o yazının kırmızı değil ilk olarak sarı olması lazım :D
Hocam yardım et yaw bendede aynısı oluyo google chrome benim varsayılan tarayıcım ama olmuyor bende hacki çok kullanmak istiyorum umarım bi çaresini bulursunuz  ;)

CauS' Alıntı:
3-4 TANE SEKME AÇIP ORDAN MEMORYHACKERSE GİR SEKMELER ARASI GEÇİŞ YAP SARI YAZININ GELMESİ LAZIM
Denedim abi olmuyor lütfen bir çaresini bulun :(

seyhan27

Üye
Beğeni Puanı
0
Ya Gençler Bendede Sarı Oluyor Ama Bir Türlü Yeşil OLmuyor HERŞEYİ YAPTIM ÇÖZÜM???

bloodabi

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
İLK OLARA CHOREMİ AÇ ŞİFRENİ ADINI YAZ ID ŞİFREYİ KAYDET SONRA CHOREMEYİ KAPAT SONRA İSE MHLOADERİ AÇ SONRA CHOREME KAPANACAK KAPANDIĞI AN MHLOADER E TIKLA ANINDA YEŞİL OLACAKTIR !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt