• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Dword Vip Hack atıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZerosBaban

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Arkadaşlar, öyle sıkıldım öyle sıkıldım ki wolfteama giremeyince. pc de başka oyunda yok malum ateş barut dağıttılar envanterde düzgün silah yok. SL nin gücü düştü zaten,dword vip hacki yönetici çalışıtırıyorum herşeyi yapıyorum. Sonrasında dword vip injected geliyor. Oyuna girişte. wolftü logosu geliyor sonra oyunndan hatasız atıyor. pc de ne bir hile ne bir bypass var driver radar pro bile yok. Ayrıca açtığım da menüde gelmiyor. sonrasında atıyor zaten. Bir yardımınızı rica etsem?

emir159

Üye
Beğeni Puanı
0
Arkadaşlar, öyle sıkıldım öyle sıkıldım ki wolfteama giremeyince. pc de başka oyunda yok malum ateş barut dağıttılar envanterde düzgün silah yok. SL nin gücü düştü zaten,dword vip hacki yönetici çalışıtırıyorum herşeyi yapıyorum. Sonrasında dword vip injected geliyor. Oyuna girişte. wolftü logosu geliyor sonra oyunndan hatasız atıyor. pc de ne bir hile ne bir bypass var driver radar pro bile yok. Ayrıca açtığım da menüde gelmiyor. sonrasında atıyor zaten. Bir yardımınızı rica etsem? aaynısı bnde oluyor bi bakın

goktan666

Üye
Beğeni Puanı
0
gençler yarım edin ya dword setupa tıklıyom hiç bişiy çıkmıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt