E-okul not değiştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Gençler ortalıkta bir Türk Hacker'ın öğrencilerin kendisine not vermesini sağlayan bir program yaptığı iddiaları dönüyor. Nedir bu işin aslı bilen var mı?

Cehalet Mutluluktur
Süper Üye
Ödüller
9
8 HİZMET YILI
Yalan yalan yalan....

E-okul ASP.NET tabanlı bir platform bu yüzden böyle saçmalıklara inanmayın.

Adamlar sizden string dışında bir bilgi almıyor ki açık bulsun.. String gibi gösterim shell mi atacak siteye :D

Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Yalan yalan yalan....

E-okul ASP.NET tabanlı bir platform bu yüzden böyle saçmalıklara inanmayın.

Adamlar sizden string dışında bir bilgi almıyor ki açık bulsun.. String gibi gösterim shell mi atacak siteye :D
bende öyle düşündüm ilk başta ama kafama takıldı sizden de bilgi alayım dedim

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
mobil e okul bi ihtimal olabilir gibi geldi hani kafamda bir şey'ler oluştu :D

Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
kim diyor bunu cokmu akillisiniz koskoca devlet sitesi 2 çapulcudanmi shell yiyecek

Griffin Premium
Ödüller
11
Sosyal
7 HİZMET YILI
Iskorpitx şehir efsanesidir arkadaşlar, böyle bir şey yok. Bütün Uzmanlığını E-Okul'a harcayacak birisi de değil zaten.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
konu açılmışken bir gerçegi yıllar sonra dile getirmek isterim o zamanlar lise dönemlerim 1. sınıfım daha müdür yardımcısının yanlarında takılıyorum işte müdür şifreyi giriyor e okul'a falan birden şeytan dürttü adamın eline bak diye çaktırmadan bakıyorum falan derken sonunda şifreyi ögrenmiştim ayda 1 kere degiştiriyorlardı şifreyi okulun sonlarına yaklastık karne gününe az kalmıştı ve arkadaş aracılıgı ile parasıyla not düzeltilir devamsızlık düşülür diye 2 3 kişi ayarlamıstık degiştiriyordum çok samimi bir arkadasımla parayı bölüşürken adam bulanlara da güzellik yapıyorduk eski günler canlandı gözümde arkadaşımla ben 2 pc parası çıkartmıştık ama pc iş görüyor diye tatile gitmiştik
NOT: AFFET BİZİ Cemali Hoca

Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Öyle bir şeyin söz konusu olabileceğini düşünmüyorum.Sakın bana öğeyi denetle yapıp denediğini söyleme lütfen :Fjdjd

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Öyle bir şeyin söz konusu olabileceğini düşünmüyorum.Sakın bana öğeyi denetle yapıp denediğini söyleme lütfen :Fjdjd
Bence de yapılmaz he site benim diyelim saldırı yaptılar notları değiştirdiler diyelim.İyi güzelde bu koskoca devletin sitesi öyle 2-3 saldırıda yıkılır mı ?

Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Bence de yapılmaz he site benim diyelim saldırı yaptılar notları değiştirdiler diyelim.İyi güzelde bu koskoca devletin sitesi öyle 2-3 saldırıda yıkılır mı ?
Aynen öyle artık devletin içinde fetöcüde kalmadığı için böyle bir durum söz konusu bile olamaz gibi :)

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
öyle bir denetleme işe yarar nasıl yarar ? ailesinın hiç bir bilgisi yok ise çocuk'da ailesini kandırmak istersen denetler çıktı alır verir alın benım notlarım der ondan baska hiç bir işe yaramaz zaten

Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
öyle bir denetleme işe yarar nasıl yarar ? ailesinın hiç bir bilgisi yok ise çocuk'da ailesini kandırmak istersen denetler çıktı alır verir alın benım notlarım der ondan baska hiç bir işe yaramaz zaten
O sadece kendini kandırmaktır karne günü geldiğinde yada resmi olarak sınıfı gecememesi durumunda zaten bunların hiçbiri birşeye yaramayacaktır.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
O sadece kendini kandırmaktır karne günü geldiğinde yada resmi olarak sınıfı gecememesi durumunda zaten bunların hiçbiri birşeye yaramayacaktır.
orası öyle tabi en güzeli benım zamanında uyguladıgım iş ne program ne bişi tamamen legal :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.