Depo Editör Alımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

#SpecktraL

Kapalı Zindanlar
Admin
Beğeni Puanı
1,330
Merhaba,
Yönetici olmanın ilk adımı olan, paylaştıkça para kazanan editör grubunun alım konusuna hoş geldiniz.

123123.png

Editörler vereceğimiz kategorilerde konu paylaşmakla görevlidirler. Herhangi bir ek yetkiye sahip değildirler.
Paylaştıkları konular yönetim ekibimiz tarafından günlük olarak kontrol edilip kazançlarıyla beraber kayda geçer.
Paylaştıkları konu başına ücret alırlar fakat ücretin miktarı değişkenlik gösterebilir. Konunun içeriğine, özgünlüğüne göre ücret miktarı değişir.
1 ay sonunda biriken kazançlarını çeşitli yollarla temin edebilirler.
Editörlerin belli bir ciddiyetinin ve sorumluluğunun olması gerekir. Disiplinli bir şekilde görevini yapması yönetici olabilmesini -eğer istiyorsa- kolaylaştırır.

Editör Şartları:
Editör başvurusu yapacak kişinin:
-En az 33 Konu Sayısına Erişmesi
-En az 66 İçerik(Mesaj ve konular dahil) Sayısına Erişmesi
-En Az 17 Yaşında Olması gerekir.
-Herhangi bir forumda yetkili olmamanız gerek.

Şartları sağlıyorsanız lütfen aşağıdaki başvuru şablonunu doldurunuz.
Şartları sağlamayan üyeler başvurduğu takdirde uyarı alacaklardır.

Başvuru Şablonu:
Adınız:
Yaşınız:
Geçmişte Forumlarda Görev Yaptınız Mı?(Evet / Hayır):
Günlük Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Süre:
Neden Bu Sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?:
Başvuru şablonunu doldurduktan sonra konuya yorum olarak gönderin. Başvurular bu konu üzerinden değerlendirilecektir. Herhangi bir başvuru konusu açıldığı takdirde konunuz silinecek ve başvurunuz reddedilecektir.
Başvuru yaparken tüm içeriklerin incelenmekte ve saçma konu/yorum tespiti halinde konularınız silinip gerekli işlem uygulanmaktadır.
Editör olacak kişilerin iletişim kurabileceği bir mikrofonu olması zorunludur.
Başvurularınızı bekliyoruz. İyi forumlar :)

Son düzenleme:

SpeciaL.exe

GRAPHIC DESIGN
Kategori Mod
Beğeni Puanı
282
Adınız:Halim
Yaşınız:18
Geçmişte Forumlarda Görev Yaptınız Mı?(Evet / Hayır):Hayır
Günlük Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Süre:6-7
Neden Bu Sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Öncelikle bir önceki başvuru sürecinde bazı aksaklıklar nedeni ile geri dönüş yapamamıştım.Şuanda sitenize ayırabileceğim bolca vaktim var. .Uzun süredir de bu sitede yer alıyorum. Forumda yer alan kullanıcılara yardımcı olabileceğim bir konu olduğunda yardım etmeyi seviyorum.

#SpecktraL

Kapalı Zindanlar
Admin
Beğeni Puanı
1,330
Adınız:Halim
Yaşınız:18
Geçmişte Forumlarda Görev Yaptınız Mı?(Evet / Hayır):Hayır
Günlük Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Süre:6-7
Neden Bu Sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Öncelikle bir önceki başvuru sürecinde bazı aksaklıklar nedeni ile geri dönüş yapamamıştım.Şuanda sitenize ayırabileceğim bolca vaktim var. .Uzun süredir de bu sitede yer alıyorum. Forumda yer alan kullanıcılara yardımcı olabileceğim bir konu olduğunda yardım etmeyi seviyorum.
Değerlendiriliyor...

AloneSoul

Alone
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
168
Adınız:Kaan Pala
Yaşınız:17
Geçmişte Forumlarda Görev Yaptınız Mı?(Evet / Hayır): Evet
Günlük Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Süre:5-6
Neden Bu Sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Eskiden editördüm ve bazı sorunlardan dolayı bırakmak zorunda kalmıştım işimin başına dönüp insanlara yardım etmek istiyorum

#SpecktraL

Kapalı Zindanlar
Admin
Beğeni Puanı
1,330
Adınız:Kaan Pala
Yaşınız:17
Günlük Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Süre:5-6
Neden Bu Sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Eskiden editördüm ve bazı sorunlardan dolayı bırakmak zorunda kalmıştım işimin başına dönüp insanlara yardım etmek istiyorum
Geri dönüş yapılmadığı için reddedildi.

Son düzenleme:

xNeos

Coder
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
164
Adınız: Ferdi
Yaşınız: 17
Günlük Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Süre: 6,7,8
Neden Bu Sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Öncelikle boş vakitlerim olduğu için forumda ilgilenerek geçirmeyi düşündüm. Bilgili olduğum için sorun çekmeden ilgilenebileceğime inanıyorum. Genellikle zamanlarım boş olduğu için forumda geçiriyorum konu açan üyelere eğer konu hakkında bilgim varsa yardımcı olacağım. Gün içerisinde sıkıntı olmadığı sürece hep aktif olurum.

#SpecktraL

Kapalı Zindanlar
Admin
Beğeni Puanı
1,330
Adınız: Ferdi
Yaşınız: 17
Günlük Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Süre: 6,7,8
Neden Bu Sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Öncelikle boş vakitlerim olduğu için forumda ilgilenerek geçirmeyi düşündüm. Bilgili olduğum için sorun çekmeden ilgilenebileceğime inanıyorum. Genellikle zamanlarım boş olduğu için forumda geçiriyorum konu açan üyelere eğer konu hakkında bilgim varsa yardımcı olacağım. Gün içerisinde sıkıntı olmadığı sürece hep aktif olurum.
Değerlendiriliyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt