Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
VizyonTarihi,Süresi,Yapımı,Türkiye,Dram,Yönetmen,Deniz Güvenç, Zaim GüvençOyuncular,Yeşil Salkım, Sevinç Meşe, İlkay Kayku, Deniz Güvenç, Senaryo,Zaim Güvenç,Şükran Kozalı,Yayıncı,MC Film,Eğreti Gelin Ladik fragman,Eğreti Gelin: Ladik filmin fragman,
:resim:
egreti-gelin-ladik-19-27-8_800.jpg

Film Özeti
Kostak Emine yıllar boyunca eğreti gelin olarak yaşadığı için yaşadığı çevre tarafından dışlanır ve yalnızlığa itilir. Üstelik artık Eğreti olarak bile yaşamıyordur Emine. 40’lı yaşlarında kız kardeşi Dila’nın yanına sığınmıştır. Eğreti olduğu yaşadığı çevre tarafından sürekli yüzüne vurulmaktadır. Kostak Emine’nin her şeye rağmen yaşama dair dayanak noktaları vardır. Eğreti Gelin olarak gittiği delikanlılardan biri olan Hakan Emine’nin hayatı boyunca aşık olduğu tek adamdır. Aynı zamanda yaşama karşı bu aşkın varlığı onu diri tutar. Diğeri de Hakan’dan olan olan kızı Ladik’tir. Fakat onu büyütebilmek için ne yazık ki ne zamanı ne fırsatı olmuştur. Ladik teyzesi Dilan’ın yanında büyümüş; genç kız olmuştur. İşin kötüsü Kostak Emine, kızı tarafından da dışlanır. Zira Ladik annesinin yaşamı dolayısıyla annesi gibi hep dışlanmıştır. Tüm bu yaşadıkları Ladik’i süreç içinde güvensiz, erkeklerden kaçan bir kız haline dönüştürmüştür. Ladik, teyzesinin zoru ile evlendirildiyse de bu evliliği sürdüremez. Kocasını terk eder, annesini suçladıktan sonra Denizli’den Ankara’ya uzun bir yolculuğa çıkar. Eğreti Gelin: Ladik, 13 Nisan 2018'de sinemalarda!

Bilgiler
Vizyon Tarihi
: 13/04/2018
Süresi : 87
Yapımı : Türkiye
Tür : Dram
Yönetmen : Deniz Güvenç, Zaim Güvenç
Oyuncular : Yeşil Salkım, Sevinç Meşe, İlkay Kayku, Deniz Güvenç
Senaryo : Zaim Güvenç, Şükran Kozalı
Yayıncı : MC Film

Fragman
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.