Ekran Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Rules of survival oynarken karşılaştığım bir sorun
hileyi açtım ads onay falan herşey tamam oyuna giriyorum bekleme lobisindede herşey normal fakat oyuna bir giriyorum map'a düştükten sonra ekran masmavi oluyor ve 2-3 saniye aralıkla kapanıp açılıyor bazen yarım ekran mavi oluyor oyun görünüyor hep böyle mavi renkte bir ekran açılıp kapanıyor yardım

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
hileyi açtım comfirm system onay falan herşey tamam oyuna giriyorum bekleme lobisindede herşey normal fakat oyuna bir giriyorum map'a düştükten sonra ekran masmavi oluyor ve 2-3 saniye aralıkla kapanıp açılıyor bazen yarım ekran mavi oluyor oyun görünüyor hep böyle mavi renkte bir ekran açılıp kapanıyor yardım
Aynı sorun bende de olmuştu aradan 1-2 ay geçti oyunu silip yüklemiştim bir dene belki olur bende olmuştu.

Üye
aynı hata bendede oluyodu driver booster programını yükle ekran kartı driverini güncelle bende işe yaradı

Seçkin Üye
Ödüller
6
çimleri kaldırı devre dışı bırak veya grafik ayarlarını en yükseğe al

Seçkin Üye
hileyi açtım comfirm system onay falan herşey tamam oyuna giriyorum bekleme lobisindede herşey normal fakat oyuna bir giriyorum map'a düştükten sonra ekran masmavi oluyor ve 2-3 saniye aralıkla kapanıp açılıyor bazen yarım ekran mavi oluyor oyun görünüyor hep böyle mavi renkte bir ekran açılıp kapanıyor yardım
ekran kartın uyumsuz olabılır yada monıtor ,sen bana bunların modelını verebılırsen cozum bulabılırım

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
No Grasss kapa düzelir Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.