Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Isse Kun
Emektar Üye
Katılım
15 May 2017
Mesajlar
4,801
Çözümler
5
Tepki puanı
2,089
Ödüller
12
Sosyal
elder scrolls v skyrim,elder scrolls v skyrim special edition,elder scrolls v skyrim xbox one,elder scrolls v skyrim gameplay pc,elder scrolls v skyrim gameplay,elder scrolls v skyrim ücretsiz,elder scrolls v skyrim hafta sonu ücretsiz
:resim:

Mdjpk9.jpg


:not:

Her oyuncunun en az bir kez ejderha kestiği oyunun piyasaya çıkışının üzerinden tam tamına 7 yıl geçmesine rağmen,Elder Scrolls V: Skyrim popülerliğini hiç kaybetmedi.Tüm Platformlar'da yayınlandı, onlarca kopya sattı ve hala oyuncuların oynadığı bir oyun halinde olmayı başardı.Ve hala bu oyunu oynamayan var ise onlara harika bir haberimiz var.
Steam'de yapılan açıklmaya göre The Elder Scroll: Skyrim oyunu, 15 Nisan Pazar gününe kadar ücretsiz olarak indirilip oynanabilir olacak. Aynı zamanda bu üç günlük ücretsiz Skyrim günlerinde oyun %50 indirimli fiyattan satılacak. Eğer ki oyunu ücretsiz olarak indirip beğenirseniz, oyunu yarı fiyatına satın alabilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.