En Efsane Site Oyunlarından Biri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
SEA BOYSSS BEN CAN YANİ LİZANİARED SİZE ENTER HİLESİNİ GÖSTERECEĞİM KONU DAHA ONAYLANMADI ONAYLANMASINI BEKLİYORUM NEYSE OYUNA GEÇELİM KANKLAR OYUN ŞU ŞEKİLDE BEN Bİ OYUN SÖYLÜYECEM VE ALTAKİ OYUNCU O OYUNU OYNADIMI OYNAMADIMI YAZIP O DA Bİ OYUN YAZIP ALTAKİ KİŞİYE SALICAK OYUNU BOZMAYIN BAŞLAYALIM
EDİT:ALTAKİ OYUNCU KANKA WOLFTÜYÜ SEVİYONMU?

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
Orta Derece

Alttaki pubg (pc) oynamadı

Emektar Üye
Ödüller
9
Konu açmadan önce Forum Kurallarını okumaya ne dersin?

Emektar Üye
Ödüller
9
Bir sorunmu var dostum?
Evet, konu başlığını tamamen büyük harfler ile yazmıştın, düzelttim. Fakat forum kurallarında konu açma kuralları bölümünde "Sadece ilk harfi büyük olmalıdır ." kuralı var. Kurallara uyun! Cezalandırmak zorunda bırakıyorsunuz, yapmayın.

Uzman Üye
Hocam yeni gördüm senin düzeltme gibi bi şansın yokmu yararlı bir konu çünkü bundan sonra kural okumadan konu açan mesutcanı cinler bassın :D

Uzman Üye
Evet, konu başlığını tamamen büyük harfler ile yazmıştın, düzelttim. Fakat forum kurallarında konu açma kuralları bölümünde "Sadece ilk harfi büyük olmalıdır ." kuralı var. Kurallara uyun! Cezalandırmak zorunda bırakıyorsunuz, yapmayın.
Hocam Yarın Konuyu adabına usulune göre açsam onaylarmısın?

Üye
ikv hiç oynamadım.
alttaki bir zamanlar Knight online ya da metin 2 ye cok para yedirdi :D

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
D0ru
Alttaki ring of elysium oynuyor

Emektar Üye
Ödüller
9
Hocam yeni gördüm senin düzeltme gibi bi şansın yokmu yararlı bir konu çünkü bundan sonra kural okumadan konu açan mesutcanı cinler bassın :D
Üyeliğinizi oluştururken tüm kuralları ve şartları kabul ediyorsunuz. Dikkat edin.

Uzman Üye
Üyeliğinizi oluştururken tüm kuralları ve şartları kabul ediyorsunuz. Dikkat edin.
Çok teşektürler bu anlayışınız için Mod bey Peki bir sorum olucak siz konuları onaylıyormusunuz? yetkiniz varmı yani çok merak ediyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.