En iyi windows sürümü hangisidir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
En iyi windows sürümü hangisidir pc yi yükseltmek istiyorumda

Cehalet Mutluluktur
Süper Üye
Ödüller
8
Eski anakartlar, sistemler için windows 7 öneririm. Yanlız diyorsan benim sistemim güncel kardeşim 2017 civarlarında aldım, kesinlikle windows 10 kur derim. Çünkü yeni anakartlara en güzel desteği windows 10 veriyor biraz araştırma yap daha iyi anlarsın bunu

Banlı Üye
windows 8.1 önceleri win7 ultimate kullanıyordum 10 bana göre değil geçtikten 10 dk sonra geri win8.1e döndüm

Uzman Üye
Windows7 oyun için açık ara en iyi işletim sistemidir. Windows10 günümüz teknolojisine uygun özellikleri,grafikleri içeriyor bu da haliyle bilgisayarı yarıyor ki Jahrein bile windows7 kullanmaktadır.

Uzman Üye
Ödüller
6
Reis biraz geç kaldığımı biliyorum ama bugün Windows 10 Pro sürümüne yükselttim.
Bunca sene Windows 7 kullanıpta ne bok yemişim diye kendime kızıyorum.
Özellik ve hız açısından Windows 10 daha iyidir.
Bir de "Pro" sürümünü kurman lazım tabii...
Benim görüşüm bu.

Ultra Üye
Reis biraz geç kaldığımı biliyorum ama bugün Windows 10 Pro sürümüne yükselttim.
Bunca sene Windows 7 kullanıpta ne bok yemişim diye kendime kızıyorum.
Özellik ve hız açısından Windows 10 daha iyidir.
Bir de "Pro" sürümünü kurman lazım tabii...
Benim görüşüm bu.
En iyisi windows 10 zaten aga 7 filan boş hız ve performans istiyosan win 10

Seçkin Üye
Wındows 8.1 Oyunlarda Cok Iyı Fps Alacagını Vaadedıyorum Tabı Once Bı DWSLİTE"dan Gecırmen lazım

Uzman Üye
En iyisi windows 10 zaten aga 7 filan boş hız ve performans istiyosan win 10
Gördüğüm en boş ve gereksiz yorum,yorum yapmak için yorum yapmayın. 1. windows10 tema / grafik yönünden microsoft şirketinin geliştirdiği en son işletim sistemi olduğu için haliyle daha simple (basit) bir tema / grafik tabanına sahip olan windows7'ye görev sistemi daha çok yoruyor bu daha belli başlı FPS düşüşlerine sebep oluyor :D

Ultra Üye
Gördüğüm en boş ve gereksiz yorum,yorum yapmak için yorum yapmayın. 1. windows10 tema / grafik yönünden microsoft şirketinin geliştirdiği en son işletim sistemi olduğu için haliyle daha simple (basit) bir tema / grafik tabanına sahip olan windows7'ye görev sistemi daha çok yoruyor bu daha belli başlı FPS düşüşlerine sebep oluyor :D
Bu attığın yorumla en boş yorumu sen yapmış bulunmaktasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.