En sevdiğim oyunlar [Öneri]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beğeni Puanı
3
Selamun aleyküm merhaba

!!! SPOİLER VARDIR !!!

Hiç uzatmadan oyunlara dalıyorum sizin de aynı şekilde yorumlarda en sevdiğiniz oyunları yazmanızı bekliyorum

1.Watch Dogs 2

Şahsen yan görevlerin hikayesi gerçekten çok güzel ve sürükleyici daha 2.ana görevi yapmadan sanırım bütün yan görevleri bitirmiştim [erişim sağlanan bütün yan görevler] oyunda uber benzeri bir taksi sistemiyle aldığınız kişilerle "dedsec" hacker grubunuz hakkında bilgiler alıp oradan farklı görevlere gidebiliyorsunuz aynı şekilde bu 1.oyunda da var buna benzer bir olay bölgedeki ctos bilgilerini hacklediğimiz zaman suça yatkın insanların konumu telefonumuza geliyor ve oraya gidip şahsın suç işlemesine engel oluyoruz vb gibi eğlenceli ve zaman geçirmek için birebir yan görevler var bazen bir "dedsec" üyesini kurtarmaya gidersiniz bazen ise VİP olarak sınıflandırılan şahısları öldürürsünüz...
Öldürmek için çok fazla teknik var ister çete üyeleri ile çete üyelerini savaştırın ister polis çete savaştırın yetenek ağacı şahsen gayet yeterli duruyor bölgeye hiç fiziksel temas etmeden seçtiğiniz düşmanı suçlu olarak gösterip ağır silahlı polisleri çağırabiliyorsunuz ve bölgeyi onlar temizlerken siz de drone kullanarak bölgeyi izleyip keyfinize bakıyorsunuz.
Gizlilik gerçekten güzel yedirilmiş oyuna elbette aksiyon da var girip bam güm indirebiliyorsunuz....

2.Call of Duty serisi

Çocukluğumun serisidir ve bir çok kişi tarafından sevilmeyen bir oyundur.
Fakat her ne kadar hater kitlesi olsa da benim için bir çok oyunun hikayesi gerçekten çok güzeldir oynanışı çok saçma kabul 50 mermi yiyorsun 10 saniye dinleniyorsun canın fulleniyor vs ama bunu sevme sebebim hikayesi black ops beni gerçekten çok etkilemişti reznovun zekası gerçekten muhteşemdi o son sahnelerde bütün gerçekleri öğreniyorsunuz vs gerçekten şaşırtıcı... çok uzatmayacağım tadılması gereken bir oyun serisi

3.Star wars unleashed 1

Star wars hayranlarının bağıra bağıra hype içinde oynayacağı bir oyun darth vaderi yerden yere vurduğumuz imparatorun içinden geçtiğimiz force'un dibine vurduğum çok güzel bir oyun eski fakat yine de oynanmaya değer bir oyun
internette 60 fps dosyasını bulabilirsiniz 60 fps akıcı bir şekidle oynayıp bitirebilirsiniz.
Deathstar'ı force ile gezegene çakıp stormtrooperları force ile sağa sola vurmak gerçekten çok eğlenceli bir oyun... Işın kılıç renginizi siyah beyaz mor yeşil kırmızı ve diğer renklerle kullanabiliyorsunuz haritada gizli olan güç taşlarını bulup ışın kılıç renklerini bulup upgrade puanları alıp yetenekleri yükseltiyorsunuz önerimdir şahsen 2.oyunu oynama şansım olmadı ama devamı da var oyunun bilginiz olsun...

Vesselam dostlar

MasiroAmed

XS
Spam Fighter
Beğeni Puanı
139
Dostum benim için ayrı yeri var ''Rust'' ve diğer oynadığım beğendiğim oyunlar CoD seriler mobile da var :) - Heroes & Generals - Black Squad - Pubg

AuleTR

Herkes öldürür sevdiğini
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
10
hepsinide bitirdim 2>1>3 derim

Cehennet Kusu

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
15
Güzel öneriler.. Ben FarCry Serisi, Tomb Raider Serisi, COD Serisi, Prince of Persia Serisi, Assassin's creed Serisi :) Hastasıyım..

zaraki0731

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
22
Age of empire serisi
Command and conquer serisi
NFS serisi hot pursit e kadar sonrası tad vermedi
World Of Warcraft iş mesai düzeni nedeni ile bırakmak zorunda kaldıydım
Warframe çok zevkli ve hala oynamaktayım
Diablo serisi
Just cause 2-3-4 oyun güzel ve %100 save için baya zaman istiyor :) aksiyonlu güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt