Epic Store Her Hafta Ücretsiz Oyun

SpeciaL.exe

I hate you Murray
Editör
Beğeni Puanı
244
:yazı:

Merhabalar,bugün sizlere ücretli bir oyuna ücretsiz olarak nasıl sahip olabileceğinizi anlatmak istiyorum.FortNite ve UnrealEngine4 oyun motoru üretici ve geliştiricisi olan Epic Games'e ait olan Epic Store 2020 yılı ile birlikte her hafta kullanıcılarına ücretsiz bir oyun vereceklerini duyurdu.Peki Epic Games Store nedir ? Epic Games Store, Epic Games tarafından işletilen Microsoft Windows ve macOS için dijital bir video oyun mağazasıdır. Aralık 2018'de hem bir web sitesi hem de oyun indirmek ve oynamak için gerekli olan bağımsız bir başlatıcı olarak piyasaya sürülmüştür.

Epic Games Store 2020'de %88 gelir paylaşımı, geliştirici ve yayıncı ödeme sistemleri desteği ve Humble ile anahtarsız satın alma entegrasyonu ile açık ve geliştirici dostu mağaza koşullarında öncülük etmeye devam edeceklerini belirtti.Bunun da ötesinde, Epic’in platformdan bağımsız ve mağazadan bağımsız çevrimiçi hizmetlerle 300.000.000'dan fazla müşteri hesabı ve 1.700.000.000 arkadaş bağlantısıyla entegrasyon sunduklarının altını çizdi.

Detaylı bilgi ve Epic Games Store fırsat ve faydalarından yararlanmak için
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
tıklayabilirsiniz.

2019 Yılının verileri de Epic Games Store tarafından paylaşıldı.

Diesel_blog_epic-games-store-weekly-free-games-in-2020_EGS_Infographic_Overview-1920x8658-22b4...jpg

Beğeni Puanı
4
Batman Serisini ücretsiz almıştım, Metro vb oyunlar da aldım ancak batman serisi benim için en efsane ücretsiz oyun paylaşımı olmuştu. Bu arada epic games den ücretsiz oyun alıp da çok az kişi var yükleyip oynayan sırf bedava diye kütüphaneye kaydedip oynamayan çok insan tanıyorum :) Bu arada o kadar ücretsiz oyun aldıktan sonra vicdan yapıp benim de katkım olması lazım demiştim ve Tom Clancy's Rainbow Six Siege Gold Edition satın almıştım sanırım burdan bir kaç oyun daha alacağım. Sonuçta steam bizi pek de sallamıyor :)

noth1ng*

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
17
Epic Games Launcher tasarım olarak hiç hoşuma gitmiyor, Steam'e alışmaktan.
İstedikleri kadar ücretsiz oyun dağıtsınlar, launcher bana kötü gözüktükten sonra ne yapayım oyunu.

noth1ng*

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
17
Launcherı gördükten sonra maalesef oyunun güzelliği arkaplanda kalıyor.
Tüm oynama zevkim kaçıyor.

Üst Alt